jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۶۹۴۵۹   ۰۱ ارديبهشت ۱۳۸۷  |  ۱۰:۳۳

مقامات رومانی هکر مظنونی که مدعی است به رایانه‌های حراجی آنلاین eBay نفوذ کرده را دستگیر کردند. به گزارش ایسنا، وزارت دادگستری آمریکا، پلیس آمریکا و پلیس رومانی در حدود یک سال در تعقیب این هکر بودند که از اسم آنلاین والوژ استفاده می‌کرد.

این هکر 20 ساله که هفته‌ی گذشته در شهر بخارست دستگیر شد، پیام‌های تمسخرآمیزی به سایت حراجی eBay ارسال و اعلام کرده بود که پایگاه داده‌ی eBay را هک کرده است.

eBay نیز تاکید ‌کرده بود با وجودی که این هکر به اکانت‌های ایمیل کارمندان این شرکت دست یافته اما هیچ گونه خسارت مالی به بار نیاورده است.

دادگاهی در بخارست دستور بازداشت این هکر را به مدت 29 روز صادر کرده و سایت حراجی آنلاین eBay نیز که این هکر را به تلاش برای کلاهبرداری از کاربرانش از طریق دسترسی به اکانت‌های اداری این شرکت متهم کرده از دستگیری وی استقبال کرد.


 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر