jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۱۵۵۴۳   ۳۰ مهر ۱۳۸۱  |  ۱۵:۵۶

کمپانی مایکروسافت ، جزییات برنامه آتلوک 11 را منتشر کرد. در کنفرانس MEC که در آنهایم کالیفرنیا برگزار شد، نرم افزار مورد نظر مورد معرفی قرار گرفت و در آن بر خصوصیات مدیریت جدید بر باکس شخصی ، اینترفیس های جدید و باز بودن دست کاربر برای نظارت بر پیام های خود تاکید شد.

در برنامه جدید کاربران باز تعریف شده اند و در آن نوع ذخیره سازی پیام ، ضبط و بازیابی آنها دچار تغییرات اساسی شده است . جیسون لوستر، راهبر سیستم ها در بیمه مانیتربا می گوید: برنامه جدید چنان طراحی شده که با اختلال در سرور اصلی و به اصطلاح Crash کردن سیستم نیز، پیامها قابل دریافت است . ورودی پیامهای جدید نیز در پنجره ای کاملا جدا تعبیه شده و نیازی به اسکرول کردن و طومار کردن برای خواندن پیام وجود ندارد. در آتلوک های کنونی ، کاربر همیشه ناراحت است که چرا همه پیامها را نمی تواند ببیند و لذا حتما باید فهرست آنها را بالا و پایین کند تا بتواند آنها را مرور نماید؛ اما در آتلوک 11بحث لیست کردن وجود ندارد و پیامهای جدید به شکل جدید قابل خواندن است تا کاربر اذیت نشود. نحوه ذخیره سازی و تعریف میزان ایمیل برای هر کاربر، تغییر کرده و مزیت آن در اختیار داشتن تعداد کاربران بیشتر در یک Client ساده است . آتلوک 11قرار است در اواسط 2003همراه با آفیس 11به بازار بیاید و با کد تیتانیوم روی سرورهای exchacge قابل به روز رسانی است . هدف اصلی ساده سازی اینترفیس کاربران برای نظارت دقیق روی آنها بوده است . Cashe کردن پیامهای Offline و ایجاد پرچمهای جدید برای دسته بندی انواع پیامها از سوی کاربران درخواست شده بود که درآتلوک 11روی آن تاکید شده است . مایکروسافت در این کنفرانس همچنین از جزییات نقشه موسوم به XSO را که در آن به طور سیستم ایمیل کاربران از طریق صفحه وب به روی آتلوک منتقل می شود، پرده برداشت و تاکید کرد که برای سهولت خواندن پیامها توسط کاربران ، چنین موضوعی در اولویت ساخت آتلوک 11بوده است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.