هلاکت ۲ نظامی دیگر صهیونیست در غزه

منابع وابسته به رژیم صهیونیستی از کشته شدن دو نظامی دیگر این رژیم در غزه خبر دادند.
کد خبر: ۱۴۵۹۰۶۴

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری شهاب، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که دو نظامی دیگر این رژیم در غزه به دست مبارزان مقاومت فلسطین کشته شده اند.

پیش از این نیز، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی گفت که در انفجار یک ساختمان در شرق شهر رفح، سه نظامی گردان ۵۰ تیپ «ناحال» کشته و یک افسر و ۲ نظامی دیگر به شدت مجروح شده‌اند.

دانیل هاگاری اشاره کرد که یک نظامی دیگر ارتش رژیم صهیونیستی هم از یگان یهلوم در جنوب نوار غزه به شدت مجروح شده است.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی همچنین افزود که یک افسر و یک نظامی صهیونیست از گردان ۶۱۴ و یک نظامی دیگر ارتش این رژیم از یگان چند منظوره (مشترک) در جریان درگیری‌ها در شمال نواز غزه به شدت مجروح شده‌اند.

اظهارات سخنگوی ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی ساعاتی پس از آن است که گردان‌های عزالدین القسام شاخه نظامی حماس در بیانیه‌ای اعلام کرد که رزمندگان این گردان‌ها نیروهای پیاده نظام ارتش رژیم صهیونیستی را که در ساختمانی در محله الصبره در شهر غزه سنگر گرفته بودند، با موشک هدف قرار دادند.

گردان‌های القسام در بیانیه دیگری اعلام کرد که رزمندگان این گردان‌ها پس از کشاندن یک یگان ارتش رژیم صهیونیستی به کمینی در نزدیکی مدرسه الشوکه در شرق شهر رفح و منفجر کردن یک بمب در آنجا ، توانستند در یک عملیات پیچیده‌ چهار نفر از نظامیان ارتش این رژیم را به هلاکت برسانند و شماری دیگر از آنها را زخمی کنند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی تاکنون به سانسور شدید ارتش این رژیم در اعلام آمار تلفات خود اعتراف کرده‌اند؛ اقدامی که به دلیل شمار بالای تلفات نظامیان صهیونیست در جنگ علیه نوار غزه و ترس از واکنش‌های بیشتر داخلی در سرزمین‌های اشغالی انجام گرفته است.

رسانه‌های صهیونیستی پیشتر فاش کردند که آمار زخمی‌هایی که ارتش رژیم صهیونیستی اعلام می‌کند، با آماری که بیمارستان‌های این رژیم ارائه می‌دهند، اختلاف زیادی دارد.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی نیز پیشتر اعلام کرده بود که ارتش این رژیم از مقام‌های بیمارستان‌ها خواسته است تا بدون هماهنگی با ارتش، هیچ آماری از تلفات را منتشر نکنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها