متأسفانه یکی از معضلات بزرگ آموزش کشوراین بوده که آموزش‌هایی که برای مهندسین ارائه شده ویژه بازارکار نبوده و نیازهای بازار‌کار در آن نادیده گرفته شده است.
متأسفانه یکی از معضلات بزرگ آموزش کشوراین بوده که آموزش‌هایی که برای مهندسین ارائه شده ویژه بازارکار نبوده و نیازهای بازار‌کار در آن نادیده گرفته شده است.
کد خبر: ۱۴۵۶۷۱۵

هر مهندسی برای آمادگی ورود به بازارکار، باید در دو جنبه به تسلط کاملی دست یابد، یک از دید مسائل فنی و تخصصی، دو از دید درآمدزایی و راه اندازی کسب و کار. خوشبختانه چنین بستری در اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی (کلیک کنید) در قالب بسته‌های آموزشی، فیلم‌ها و کتاب‌های رایگان در زمینه راه‌اندازی کسب‌و‌کارهای شخصی برای مهندسین، به ویژه مهندسین برق و مکانیک، فراهم شده است.

 

الزامات اپلیکیشن

حال به این سوال پاسخ خواهیم داد که الزامات و مشخصات یک اپلیکیشن جامع به صورتی که بتواند علاوه بر داده‌های متنوع در زمینه بازار کار مهندسی، حس کاربری خوبی به مخاطب دهد، چیست؟ برای پاسخ به این سوال باید درنظر داشت که چنانچه اپلیکیشن مهندسی قابلیت های زیر را نداشته باشد، قطع به یقین کمک کاملی به مهندسین برای رسیدن به یک درآمد مناسب از مدرک مهندسی آنان نخواهد کرد.

آموزش‌های مورد نیاز بازار کار

اصلی‌ترین و مهمترین محتوای آموزشی چنین اپلیکیشنی باید به گونه‌ای باشد که مهندسین را برای بازار کار آماده کند. امروزه یادگیری نرم افزار های پولساز برق و مکانیک (کلیک کنید) بهترین و سریع‌ترین مسیر برای درآمدزایی مهندسین به‌ویژه برای بانوان، ساکنین شهرهای کوچک و افرادی که به دنبال شغل دوم هستند، می‌باشند.

اپلیکیشن مهندسی

سهولت دسترسی

سهولت دسترسی و امکان استفاده مداوم مهمترین ویژگی بوده که یک اپلیکیشن آموزش مهندسی (کلیک کنید) باید داشته باشد. با داشتن یک اپلیکیشن کاربر می‌تواند به راحتی و در هر لحظه از زمان به فایل‌های دانلود شده دسترسی داشته باشید، حتی اگر به اینترنت دسترسی نداشته باشد قادر به استفاده از امکانات اپلیکیشن باشد. این ویژگی، به‌ویژه برای مهندسین برق و مکانیک که نیازمند آموزش در ساعات مختلف روز و مکان های مختلفی هستند، بسیار مهم است. با توجه به اینکه در کدنویسی اپلیکیشن آکادمی کریمی وضعیت آفلاین هم در نظر گرفته شده، کاربر زمانی که به اینترنت دسترسی دارد می تواند دوره‌ها را دانلود کرده و در صورتی که اینترنت نداشته باشد، می تواند از نسخه آفلاین به تمامی دوره‌های دانلود شده دسترسی داشته باشد، این ویژگی به این دلیل در اپلیکیشن در نظر گرفته شده که مخاطبان این اپلیکیشن ، یعنی مهندسین برق و مکانیک شاید در خارج از محدوده آنتن دهی اینترنت نیاز به استفاده از آموزش‌های اپلیکیشن داشته باشند.

کاربری راحت

با توجه به تنوع زیاد محتواهای اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی، تلاش بسیار زیادی شده تا فضای کاربری جذاب و دسترسی سریعتر به امکانات (کانال، تلویزیون، تالار گفتگو و غیره) و محصولات آموزشی (وبینار، پکیج، فیلم، کتاب و صوت) برای کاربر فراهم شود. برای همین منظور دسته بندی رشته‌ای بین مهندسین برق و مکانیک انجام شده است.

سرعت بالا

یکی از آزاردهنده‌ترین مشخصه‌های اپلیکیشن‌های ایرانی سرعت پایین و باگ‌های نرم افزاری بوده که با توجه به سرعت پایین اینترنت کشور این مشکل دوچندان می‌شود، در طراحی و توسعه‌ی این اپلیکیشن نهایت تلاش برای رسیدن به سرعت قابل قبول در استفاده از اپلیکیشن و دانلود فایل‌ها انجام شده است.

 به روزرسانی

با وجود اینکه تلاش شده در طراحی اولیه‌ی اپلیکیشن مهندسی تمامی نیازها و محتواهای جامعه‌ی مهندسی در آن لحاظ شود، اما با بازخوردگیری روزانه از مخاطبان و برنامه‌های توسعه‌ای آکادمی مهندس کریمی، به روزرسانی‌های این اپلیکیشن به صورت مداوم انجام می‌شود.

 

پکیج‌های آموزشی رایگان در نرم افزار آکادمی کریمی

قطع به یقین زمانی که در بستر اینترنت در حال فعالیت هستیم، آموزش‌ها به صورت مجازی بوده که این آموزش‌ها غالباً در قالب فیلم، فایل‌های پی دی اف و کلاس‌های رایگان ارائه می‌شود که اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی دو بخش مجزا برای هر کدام از آنها در نظر گرفته است:

محصولات رایگان

این بخش دارای صدها فیلم، کتاب و صوت رایگان بوده که به صورت آفلاین قابل مشاهده است.

پخش زنده

دومین بخش پخش زنده است که در آن به صورت آنلاین کلاس‌های رایگان آموزشی ارائه می‌شود و این کلاس‌ها به صورت هفتگی و با برنامه از قبل تعریف شده، برگزار می‌شود.

 

اپلیکیشن مهندسی

امکان تبادل نظرات

 یکی از اصلی‌ترین نیازهای هر مهندس برای راه‌اندازی کسب و کار و درآمدزایی، ایجاد ارتباط با مهندسین دیگر بوده که در اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی برای ایجاد ارتباط بین مهندسین، طرح سوال در بخش‌ها و موضوعات متنوع و پاسخ دادن به سوالات دیگران امکانات لازم در تالار گفتگو فراهم شده است. همچنین بخش دیگری، به نام چت، وجود داشته که در آن کاربران می‌توانند با مدیران، کارکنان و مشاوران در آکادمی مستقیما در ارتباط باشند.

 

 محتوای کوتاه

اغلب مردم امروزه از اپلیکیشن‌های پیام رسان یا شبکه‌های اجتماعی برای آموزش استفاده می کنند، با توجه به مشکلات دسترسی به این اپلیکیشن‌ها، دراپلیکیشن آکادمی کریمی زمینه کامل برای استفاده از این محتواها در قالب ویدیو، پادکست و تصویر در دو بخش کانال و تلویزیون فراهم شده‌ است.

 

دانشنامه

صدها مقاله در موضوعات متنوع با اطلاعات بی‌نظیر و منحصر به فرد در بخش مقالات اپلیکیشن مهندسی وجود داشته که خود یک ویکی‌پدیای مهندسی بوده که مطالعه روزانه‌ی آن می‌تواند هر مهندسی را به صورت کامل، چه از نظر فنی و چه از نظر بازارکار، آماده‌ی راه‌اندازی کسب و کار نماید.

 

نسخه‌های اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی

اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی در سه نسخه ارائه شده: نسخه اندرویدی، نسخه ویندوز و نسخه ی تحت وب. نکته بسیار مهم در مورد این نسخه‌ها اینکه، نسخه‌های مختلف این اپلیکیشن به ‌صورت نیتیو و کد نویسی اختصاصی بر اساس سیستم عامل‌های مختلف بوده و وب اپلیکیشن نبوده که صرفا یک سایت با ظاهر و نمای اپلیکیشن باشد. به همین خاطر با اطمینان ادعا می‌شود این اپلیکیشن هیچ مشکلی در اجرا در دیوایس‌های مختلف نداشته و حتی کاربرانی که از سیستم عامل آی او اس استفاده می‌کنند هم با استفاده از نسخه وب هیچ مشکلی و محدودیت در استفاده از اپلیکیشن ندارد.

 

 ویژگی برتر اپلیکیشن مهندسی آکادمی کریمی

سه ویژگی اصلی و منحصر به فرد اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی را می‌توان به صورت زیر خلاصه نویسی کرد.

اولین: این اپلیکیشن، اولین اپلیکیشن آموزش مهارتی- درآمدی در کشور بوده که حتی برای رشته های دیگر هم چنین اپلیکیشن کاربردی، با هدف آماده‌سازی کاربران برای بازار کار، وجود ندارد.

جامع: اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی، جامع‌ترین محتوای آموزشی را حتی به صورت رایگان، در قالب کتاب، فیلم، آزمون، پکیچ، و کلاس ارائه کرده که مهندسین را از هرگونه نیاز به هر آموزش دیگری بی‌نیازمی‌‌کند.

چند وجهی: اپلیکیشن آکادمی کریمی با اطمینان یک سوپر اپلیکیشن کامل آموزشی در کشور بوده که صرفا به ارائه یک طرفه مطالب آموزشی نمی‌پردازد، کاربر دراین اپلیکیشن می تواند از قابلیت‌های چت، کانال، تبادل نظرات و غیره استفاده کند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها