به همت شهرداری منطقه ۳ انجام شد: 

افتتاح اولین پروژه  سال ۱۴۰۳

به همت شهرداری منطقه سه، زمین چمن مصنوعی فوتبال شهرک اندیشه به بهره برداری رسید.
کد خبر: ۱۴۵۱۶۲۷

به گزارش جام جم آنلاین همدان، صبح روز سه شنبه ۲۱ فروردین ماه و همزمان با فرارسیدن عید سعید فطر زمین چمن مصنوعی فوتبال که به همت شهرداری منطقه ۳ همدان در شهرک اندیشه احداث شده است با حضورامام جمعه همدان، شهردار همدان و اعضای شورای شهر و  مدیر منطقه سه و جمعی دیگر از مسئولان افتتاح شد.

محمدرضا فیضی منش در این مراسم اظهار داشت: این فضای ورزشی با اعتباری ۱۷ میلیارد ریالی در مدت سه ماه به بهره برداری رسید تا بار دیگر نشانگر سرعت خدمت رسانی در این منطقه باشد.

مدیر شهرداری منطقه سه همدان افزود: منطقه سه شهرداری همدان در سال های گذشته همواره در اجرای بزرگ و تاثیر گذار در مدت زمان مناسب موفق عمل کرده و این موضوع با  رضایت شهروندان همراه بوده است.

وی بیان کرد: در سال گذشته  خدمات قابل توجهی در حوزه های مختلف عمرانی، رفاهی، فرهنگی و غیره در سطح منطقه سه ارائه شده است  که  قطعا اطلاع رسانی دقیق و شفاف از این اقدامات موجب افزایش اعتماد و امیدافرینی در جامعه می شود.

فیضی منش ادامه داد: یکی از موضوعات مهم اجتماعی، ترویج و توسعه فرهنگ ورزش و کشف استعدادهای ورزشی، ایجاد نشاط اجتماعی و ارتقای سطح سلامت در دستور کار بوده است که این موضوع با احداث این زمین های چمن تحقق یافته است. 

مدیر شهرداری منطقه سه با بیان اینکه اجرای پروژه‌ های تاثیر گذار برای شهروندان همواره در دستور کار بوده است، عنوان کرد: ایجاد مکانی برای پر کردن اوقات فراغت کودکان، نوجوانان و جوانان و ایجاد شور نشاط اجتماعی در بین مردم، از جمله اهداف شاخص اجرای پروژه های ورزشی است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در سال گذشته دو زمین چمن مصنوعی به مرحله بهره برداری رسیده و در سال جاری نیز آغاز افتتاح ها در سطح منطقه با یک پروژه ورزشی است که اتفاق مبارکی به شمار می‌رود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها