دستیار ویژه رییس جمعیت هلال احمر، به فعالیت های هلال احمر در ماه‌های اخیر در راستای کمک رسانی به جنگ زدگان غزه اشاره کرد.
کد خبر: ۱۴۵۰۹۷۵

به گزارش جام جم آنلاین، سعید اوحدی، در برنامه تلویزیونی با اشاره به فعالیت‌های هلال احمر در ماه‌های اخیر در راستای کمک رسانی به جنگ زدگان غزه گفت: جمع آوری ۱۰ هزار تن اقلام درمانی و زیستی برای کمک به مردم غزه با مشارکت مردم و داوطلبان میسر شد و روند جمع آوری کمک‌ها ادامه دارد.

وی افزود: در روز جهانی‌ قدس داوطلبان و اعضای جمعیت هلال احمر دوشادوش سایر مردم در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد و ۱۰۰۰ پایگاه جمعیت هلال احمر نیز در این روز فعال خواهد بود تا هم به راهپیمایان خدمات رسانی و هم کمک‌های مردمی را جمع آوری کنند.

اوحدی خاطرنشان کرد: برگزاری دو همایش بین المللی و ایجاد اجماع جهانی علیه جنایت‌های رژیم صهیونیستی از دیگر اقدامات انجام شده از سوی هلال احمر است که سبب شد تا رئیس فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر برای اولین بار بعد از برگزاری این همایش‌ها از هلال احمر ایران قدردانی و اسرائیل را قدرت اشغالگر بنامد.

وی ادامه داد: به شهادت رساندن ۲۶ امدادگر هلال احمر فلسطین در جریان این جنگ تنها گوشه‌ای از جنایت‌های رژیم صهیونیستی است که برخلاف قوانین بین المللی رخ داده است. امروز جان مجروحین و زنان باردار نیز در غزه در حال خطر است و این رژیم اجازه کمک رسانی به آن‌ها را نمی‌دهد و مرزها را به روی نهادهای بشردوستانه بسته است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها