در فاصله 2 هفته تا آغاز مسابقه های چهلمین دوره کشتی آزاد قهرمانی جهان ، مسوولان فدراسیون کشتی به منظور ارتقای قابلیت های روحی و روانی ملی پوشان تمام امکانات لازم را در اختیار کادر فنی و کشتی گیران قرار داده اند.
کد خبر: ۱۴۵۰۲۸

کادر فنی برای بالا بردن سطح آمادگی روحی و روانی ملی پوشان و همچنین آماده کردن آنان برای موفقیت در باکو از فدراسیون کشتی درخواست یک پزشک روان شناس برای حضور در کنار ملی پوشان کرد. این پزشک با هماهنگی فدراسیون کشتی از روز گذشته در تمرینات تیم ملی حضور یافت تا در مدت 5روز باقی مانده ، کادر فنی را در آماده سازی نهایی اردونشینان یاری دهد.
از دیگر اقدامات پسندیده و اثربخشی که در برنامه اردویی کشتی گیران قرار دارد، آنالیز فیلم مسابقات حریفان جهانی است. این برنامه با نظر علیرضا حیدری ، سرمربی کشتی آزاد کشورمان هر روز پس از تمرین ملی پوشان و با بازبینی فیلم مسابقات کشتی گیران شاخص و رقبای اصلی در اوزان مختلف صورت می پذیرد.
از سوی دیگر برای آن که کشتی گیران با انگیزه بالاتری تمرینات خود را در واپسین روزهای برپایی اردو پشت سر بگذارند، مقرر شد پیش از اعزام تیمهای ملی کشتی آزاد و فرنگی به مسابقه های باکو، جوایز کشتی گیران مدال آور جهانی و آسیایی که حدود 7 ماه پس از بازیهای آسیایی دوحه قطر و چیزی حدود 9 ماه از مسابقات جهانی کوانگ جو می گذرد به کشتی گیران واجد شرایط اهدا شود.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها