jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۴۴۲۰   ۰۵ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۶

مسافری که دقایقی پس از پیاده شدن از هواپیما اموالش توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو به سرقت رفته است ، برای تسلیم شکایت خود به دادگاه جنایی آمد.

به گزارش خبرنگارما، این مرد در شکایت خود عنوان کرد: چندسال در کشور نیوزلند ساکن بودم و برای دیدار خانواده ام به تهران آمده ام . پس از خروج از فرودگاه ، سوار یک دستگاه خودروی پیکان شدم تا نزد خانواده ام بروم . هنوز دقایقی نمی گذشت که سرنشینان یک خودروی دیگر با سد کردن راه راننده به سوی من حمله ور شدند و با تهدید چاقو اموالم را به زور گرفتندو فرار کردند. درپی این شکایت ، موضوع برای رسیدگی بیشتر به شعبه 5آگاهی تهران ارسال شد تا دراین باره اقدامات قانونی صورت پذیرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر