رونمایی اثر جدید حسن روح‌الامین در حضور رهبری

ریحانه شهید

نقاشی جدید حسن روح‌الامین از ریحانه سلطانی‌نژاد، کودکی که در حادثه تروریستی کرمان به شهادت رسید، روز گذشته ۱۹دی درحضور مقام معظم رهبری درحسینیه امام خمینی(ره)نصب شد.
کد خبر: ۱۴۴۰۱۳۶


حسن روح‌الامین که جدیدترین اثر خود را به ریحانه سلطانی‌نژاد، دختر دو ساله‌ای که همراه با مادر و شش نفر دیگر از اعضای خانواده‌اش در حادثه تروریستی مسیر گلزار شهدای کرمان به شهادت رسید، اختصاص داده، این اثر را در جریان دیدار مردم قم با رهبر معظم انقلاب اسلامی در حضور رهبری رونمایی کرد. این نقاشی «دختر دو ساله کاپشن صورتی با گوشواره قلبی» نام دارد و نقشی از شهادت این کودک دو ساله است. حسن روح‌الامین پیش از این نیز عموما نسبت به حوادث بی‌تفاوت نبوده و دست به قلم می‌شد، نسبت به انتشار طرح‌های هوش مصنوعی از حادثه تروریستی کرمان واکنش نشان داد و انتقاد کرد.
وی در صفحه شخصی خود نوشت: «با سلام و عرض تسلیت خیلی از شما عزیزان از بنده سؤال کردید که آیا تصمیم برای کاری با موضوع شهدای مظلوم حادثه روز سیزدهم دی ماه گلزار شهدای کرمان ندارید؟
اول این‌که اگر موضوعی به ذهن حقیر آمد، حتما بدانید که در انجامش شب و روز از هم نمی‌شناسم.
دوم این‌که حجم محصولات بصری که با استفاده از هوش مصنوعی در فضای مجازی منتشر می‌شود و متأسفانه در برخی اوقات روی جلد روزنامه‌ها و مجلات قرار می‌گیرد، آن‌قدر زیاد است که برای ذهن مخاطب سیری کاذب ایجاد می‌کند و دیگر احتیاجی به کار هوش طبیعی نیست و این نکته را هم نباید غافل باشیم که وقتی داریم از واقعه‌ای به این تلخی و نزدیکی با گوشت و پوست و استخوان‌مان (یاد می‌کنیم).»

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها