jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۱۳۴۱۹۴۴   ۲۰ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۳:۴۹

رامین ناصرنصیر بیان کرد؛

تجربه پزشکی در یک سریال تاریخی

رامین ناصرنصیر عنوان کرد سعی دارم با تولید در شرایط جدید که ناشی از کروناست کنار بیایم و با رعایت دستورالعمل ها در سریالهای مختلف بازی داشته باشم.

رامین ناصرنصیر بازیگر باسابقه در این باره به جام جم گفت: اخیرا در سریال "کلبه عمو پورنگ" و در سریال "جشن سربرون" تجربه بازی داشته‌ام و فکر می‌کنم هر دو جزو سریال‌هایی باشند که مورد توجه مخاطبان قرار می‌گیرند.

این بازیگر ادامه داد: مجموعه تلویزیونی "کلبه عمو پورنگ" از آن سریالهایی هست که یک سالی در حال پخش و تصویر برداری بوده و فضای شاد و مفرحی دارد که مورد توجه کوچک و بزرگ قرار می‌گیرد‌.

ناصرنصیر درباره ویژگی‌های کار برای کودکان گفت: کار برای بچه ها برایم جذابیت های زیادی دارد چون وقتی می‌بینم کودکان در اطراف چقدر محبت دارند خیلی زیاد ترغیب میشوم کار برای کودکان را ادامه داد. راستش را بخواهید کار با گریم سنگین واقعا دشوار و طاقت‌فرساست ولی وقتی کار کودک می‌کنم، اطمینان از بازخورد کار این قوت را می‌دهد که گریم سنگین روزانه نقشها را تحمل کنم.

رامین ناصرنصیر درباره همکاری با جمعی از بازیگران مختلف در یک مجموعه کودک گفت: در این سریال تعداد زیادی بازیگر شناخته شده نیز حضور داشته‌اند که همه در یک نقطه و آن هم ایجاد سرگرمی برای کودک و نوجوان، مشترکند. به هر حال همه ما زمانی کودک بوده‌ایم و می‌دانیم بچه‌ها چقدر رویاطلب هستند و برای همین در این سریال، وجهه رویاپردازی مورد توجه قرار گرفته.

این بازیگر ۴۵ساله درباره دیگر کارهای بازیگریش گفت: در سریال تاریخی "جشن سربرون" به کارگردانی مجتبی راعی نقش یک پزشک را بازی می کنم؛ پزشکی که سعی می‌کند در شرایط بحرانی به سوگندی که به عنوان پزشک خورده، پای بند باشد و در درمان و معالجه بیماران و مصدومان، گرفتار دسته بندی نشود و حال همه را خوب کند و به یک اندازه برای همگان، فایده داشته باشد.

ناصرنصیر بیان داشت: تجربه بازی در نقش یک پزشک این حُسن را دارد که از سختی‌های و دشواری‌های کار پزشکان ما را آگاه می‌کند تا بدانیم چقدر تشخیص بیماری و سپس معالجه، کار حساس و نفسگیری است که اگر عشق نباشد واقعا به نتیجه نخواهد رسید.

بازیگر "شوخی کردم" و "قهوه تلخ" تاکید کرد: در بازیگری باید تجربه‌گرا باشیم و در عین حال نقشهای تلويزيوني را طوری ارائه کنیم که برای عموم مردم جذابیت داشته باشد چون تلویزیون، رسانه ای فراگیر است و در دورترین نقاط هم مخاطب دارد پس اگر بتوانیم نقشها را ساده و همه‌فهم بازی کنیم خیلی کمک کرده‌ایم به افزایش کلی مخاطبان تلویزیون.

حامد مظفری/جام جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها