jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۳۸۹۶۱   ۳۱ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۵:۱۷

مرد شرور که با انتشار کلیپ در فضای مجازی اقدام به ترویج اوباش گری، استفاده از سلاح سرد و گرم و همچنین توهین به ماموران نیروی انتظامی، می کرد، دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار حوادث جام جم آنلاین،  سرهنگ سعید راستی ، رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی  تهران در این باره گفت: با رصد فضای مجازی، ماموران ما با کلیپی رو به رو شدند که یک فرد با ظاهر و شمایل اراذل و اوباش و با در دست داشتن قمه اقدام به ترویج اوباشگری کرده و در بین صحبتهای خود به ماموران پلیس نیز توهین می کرد؛ موضوع به صورت ویژه در دستورکار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با انجام تحقیقات میدانی و پایش های اطلاعاتی هویت و مخفیگاه این فرد که  از اراذل و اوباش سطح دار جنوب غرب تهران و دارای سوابق متعددی از جمله شرارت و توزیع مواد مخدر بود، شناسایی و پس از هماهنگی قضائی، وی در حوالی شهرک اکباتان و در یک تعقیب و مراقبت چند ساعته دستگیر شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی با بیان اینکه از مخفیگاه متهم سه قبضه سلاح سرد و مقادیری مواد مخدر کشف شد، خاطر نشان کرد: متهم با اعتراف به بزه انتسابی برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

عکس، تزئینی است

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها