jamejamonline
بوشهر عمومی کد خبر: ۱۳۳۵۴۹۱   ۱۲ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۶:۱۲

با تلاش ماموران مرزبانی استان

کالای قاچاق در بندر ریگ زمین گیر شد

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف بیش از ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق ممنوعه در بندر ریگ خبر داد.  ((سرهنگ یدالله شرفی)) گفت: مرزبانان پایگاه دریابانی گناوه با رصد و اشراف اطلاعاتی موفق شدند یک فروند شناور باری حامل کالای قاچاق ممنوعه که از مبدا کشور دبی وارد اسکله بندر ریگ شده بود توقیف کنند.

 

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف بیش از ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق ممنوعه در بندر ریگ خبر داد.

 ((سرهنگ یدالله شرفی)) گفت: مرزبانان پایگاه دریابانی گناوه با رصد و اشراف اطلاعاتی موفق شدند یک فروند شناور باری حامل کالای قاچاق ممنوعه که از مبدا کشور دبی وارد اسکله بندر ریگ شده بود توقیف کنند.

وی افزود: در بازرسی دقیق از شناور توقیفی ۲۱ هزار قلم لوازم آرایشی که به صورت قاچاق و با هدف عرضه در بازار داخلی کشور بارگیری شده بود ثبت و ضبط شد.در این رابطه سه قاچاقچی دستگیر و به همراه کالاهای کشف شده به ارزش۳۰ میلیارد و ۲۳۴ میلیون ریال تحویل دستگاه قضایی شدند.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر خاطرنشان کرد: دریابانان با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی بر آب‌های ساحلی استان و کنترل دقیق شناورهای تجاری و صیادی از ورود هرگونه کالای قاچاق و ممنوعه جلوگیری و عرصه را بر قاچاقچیان و مجرمان و افراد سودجو تنگ می‌کنند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

استاندار بوشهر در مراسم تودیع و معارفه فرماندار بوشهر گفت: فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث شده تا وحدت که حلقه گمشده اخلاق سیاسی است در بوشهر نسبت به خیلی جاها بیشتر باشد که این همدلی در شتاب توسعه ای موثر خواهد بود.

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

همزمان با شروع فصل سرد سال و کاهش دما، صنعت گاز رنگ و بویی دیگر به خود می گیرد. حساسیت ها برای تامین پایدار گاز در همه بخش ها به ویژه واحد های خانگی با اولویت بیشتری از سوی شرکت ملی گاز ایران دنبال می شود.

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

پیاده راه سازی مدتهاست که در میان انبوه مشکلات شهری بوشهر از یاد رفته است و داستان نا تمامی از مشکلات هستند که گریبان مردم کوچه و خیابان را می گیرند.

سرویس بوشهر - گفتگو

بیشتر

نیازمندی ها