jamejamonline
لرستان عمومی کد خبر: ۱۳۳۴۳۴۷   ۰۶ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۵:۲۴

مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت: ۲۴۰ مرکز نیکوکاری باهدف برون‌سپاری و ساماندهی خدمات حمایتی به نیازمندان در استان فعالیت می‌نمایند.

فعالیت ۲۴۰ مرکز نیکوکاری در لرستان
به گزارش اختصاصی جام جم آنلاین لرستان: مدیرکل کمیته امداد استان لرستان با اشاره به هدف ایجاد مراکز نیکوکاری، ادامه داد: این مراکز با هدف برون‌سپاری و ساماندهی خدمات حمایتی به نیازمندان و استفاده از همه ظرفیت‌های موجود جامعه در سرفصل‌ها و سطوح مختلف راه‌اندازی می‌شوند.

وی تصریح کرد: از مجموع ۲۴۰ مرکز نیکوکاری، ۱۴۰ مرکز در مساجد، ۳۳ مرکز در ادارات دولتی و ۶۷ مرکز نیکوکاری در صنوف، دانشگاه‌ها، منازل، مغازه و ... فعالیت دارند.

شیخ پور در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره  به سرفصل‌های ارائه خدمات توسط مراکز نیکوکاری، بیان کرد: مراکز نیکوکاری در زمینه‌های مسکن، اشتغال، فرهنگی، درمان، معیشت به نیازمندان و ...خدمات ارائه می‌نمایند.

وی ادامه داد:  بیش از هزار و ۴۰۰ نفر به‌عنوان اعضای هیات عامل این مراکز به ارائه خدمات حمایتی موردنظر به جامعه هدف می‌پردازند و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال ۳۰ مرکز نیکوکاری جدید افتتاح شود.
 
فاطمه حافظی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس لرستان - یادداشت

بیشتر
نقش راه‌آهن در توسعه گردشگری

نقش راه‌آهن در توسعه گردشگری

حمل‌ونقل بخش مهمی از فعالیت‌ها در بخش گردشگری است که علاوه بر جابه‌جایی گردشگران از مبدأ به مقصد، خود نیز می‌تواند یک جاذبه گردشگری باشد. راه آهن یکی از اقتصادی‌ترین وسایل حمل و نقل محسوب می‌شود.

نیازمندی ها