هافبک ایرانی فاینورد اعلام کرد مصدومیتش جدی نیست.
کد خبر: ۱۳۳۱۸۶۶

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، تیم فوتبال فاینورد شب پنجشنبه در دیدار برگشت مرحله سوم مسابقات لیگ کنفرانس فوتبال اروپا به مصاف تیم لورتزرن سوئیس رفت و با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی رسید.

در این بازی علیرضا جهانبخش هافبک ایرانی جدید فاینورد موفق شد گل های اول و دوم تیمش را به ترتیب در دقایق 9 و 34 به ثمر به رساند و ستاره تیم هلندی شد.

علیرضا جهانبخش بعد از این درخشش گفت: در دقایق ابتدایی بازی احساس درد در پایم داشتم. با این وجود به بازی ادامه دادم و پس از زدن گل اول دوباره این درد را احساس کردم. نمی خواستم ریسک کنم ولی از آن طرف خیلی دلم می خواست بازی را ادامه دهم.

وی درباره لحظه مصدومیتش گفت: در آن لحظه نمی خواستم بیشتر از این ریسک کنم چون احتمال داشت مصدومیتم جدی تر شود به همین خاطر از زمین بیرون رفتم. اصلا قصد ندارم حتی یک بازی را به همراه فاینورد حضور نداشته باشم. بعد از گل دوم خیلی از عملکرد خودم راضی بودم.

هافبک ایرانی در ادامه درباره باشگاه فاینورد گفت: فاینورد در حال پیشرفت است. ما در بازی قبل خود مقابل دریتای کوزوو نیز عملکرد خوبی داشتیم. سرمربی تیم نیاز دارد تا بازیکنان را بهتر بشناسد و این کار نیاز به زمان دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها