jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۳۲۹۳۳۱   ۰۹ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۳:۴۰

کایاک‌سوار کشورمان از ۱۱ مرداد رقابت خود را در المپیک توکیو آغاز خواهند کرد.

به گزارش جام جم آنلاین ، مسابقات آبهای آرام المپیک توکیو از 11 مرداد در پیست اسکله فارست توکیو آغاز می‌شود و علی آقامیرزایی نماینده کایاک ایران در این رقابت‌ها در دور مقدماتی به مصاف رقیبان می‌رود.

آقامیرزایی در گروه دوم مقدماتی کایاک یکنفره 1000 متر در خط یک با حریفانی از فرانسه، آرژانتین، مجارستان، ایتالیا و یک حریف با پرچم المپیک رقابت خواهد کرد.

27 قایقران در رقابت کایاک یکنفره 1000 متر المپیک توکیو حاضر هستند.

2 قایق اول دور مقدماتی به نیمه‌نهایی راه پیدا می‌کنند و بقیه قایقرانان راهی یک‌چهارم نهایی می‌شوند. آقامیرزایی از ساعت 5:59 صبح روز دوشنبه 11 مرداد در این رقابت حاضر می‌شود.

دور یک‌چهارم نهایی از ساعت 9 دوشنبه و نیمه‌نهایی از ساعت 5:30 سه‌شنبه برگزار می‌شود و فینال مسابقه کایاک یکنفره 1000 متر نیز ظهر روز سه‌شنبه انجام خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها