jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۲۲۱۲۶   ۳۱ خرداد ۱۴۰۰  |  ۰۸:۴۹

بیرانوند در گفت‌وگو با جام‌جم

هدیه اصلی بماند برای بعد

علیرضا بیرانوند یکی از خوب‌های تیم‌ملی در دور برگشت مقدماتی جام‌جهانی بود و درخشید. در واقع همه بازیکنان خوش درخشیدند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام جم ، چند روز بعد از آن صعود شیرین حالا علیرضا بیرانوند حرف‌هایی می‌زند که خواندنی و شنیدنی است.

 هدیه کوچک ما

این صعود هدیه کوچکی از طرف ما به تمام مردم کشورم بود. مردمی که می‌دانم با مشکلات روبه‌رو هستند و این بردهای ما برای چند ساعت هم که شده، لبخند را روی لبان‌شان می‌نشاند. این را از ته دلم می‌گویم. با انرژی و دعای خیر مردم، تیم‌ملی توانست به موفقیت برسد.

 حذف شویم؟

باور کنید در اردوی تیم‌ملی کسی یک لحظه هم به حذف فکر نکرده بود. از روزی که کارمان را شروع کردیم، گفتیم ما ایران هستیم و باید هر 4 مسابقه را ببریم. اگر دیدید دو بازی رفت مقابل عراق و بحرین را باختیم به دلیل اتفاقات فوتبالی بود. همه بچه‌ها قبل از 4 بازی آخر می‌گفتند مگر می‌شود ما اینقدر زود از جام‌جهانی حذف شویم؟

 هدیه اصلی

واقعا حیف بود اگر حذف می‌شدیم. ببینید چقدر ستاره در این تیم داریم. خیلی‌ها می‌گویند این بهترین نسل فوتبال ماست. اکثر بچه‌ها جوان هستند، انگیزه دارند و می‌خواهند در جام‌جهانی بعدی باشند. فعلا مردم این هدیه کوچک را داشته باشند تا ان‌شاا... بعدا هدیه اصلی را به آنها بدهیم.

 حمایت شود

از الان به بعد باید دو برابر کار کنیم. آنجا دیگر بحرین و عراق حریف ما نیستند. تیم‌های بزرگتری سراغ‌مان می‌آیند. باید از تیم‌ملی حمایت شود. باید اردوها و بازی‌های دوستانه بیشتری داشته باشیم. شهریور‌ماه هم مسابقات شروع می‌شود و باید مثل تیم‌های دیگر با تمام توان آماده شویم.

 همه موفقیت تیم را می‌خواستند

همه می‌دانیم که بازیکنان دوست دارند بازی کنند. وقتی به آنها فرصت نرسد یا فرصت کمی برسد، ناراحت می‌شوند که این هم طبیعی است ولی به جرات می‌گویم در این 4 بازی همه با جان و دل دوست داشتند تیم ببرد، چه آنها که فیکس بازی کردند، چه آنها که کمتر فرصت داشتند یا اصلا بازی نکردند. همه با تمام وجود موفقیت تیم را می‌خواستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر