jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۲۱۶۹۷   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰  |  ۰۹:۲۷

در ادامه روزهای تلخ والیبال ایران رنکینگ جهانی و جدید والیبال اعلام شد که در آن ایران سقوط قابل توجهی را تجربه کرده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام جم ، بعد از پنج برد متوالی و صعود تا رده ششم جدول لیگ ملت‌ها، تیم ملی والیبال در پنج بازی متوالی شکست خورد تا جایگاهش با شش پله سقوط به رده یازدهم جدول تنزل پیدا کند. شاگردان آلکنو سه بازی دشوار دیگر پیش رو دارند که اولین آنها بازی با فرانسه در روز دوشنبه است. لهستان و آرژانتین که در حال حاضر در رده‌های دوم و هشتم لیگ ملت‌ها هستند هم دیگر حریفان ایران در روزهای پایانی لیگ ملت‌ها خواهند بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها