jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۱۱۳۶۹   ۲۹ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۵:۲۱

علیرضا جهانبخش همچنان می‌گوید اخباری که رسانه‌های انگلیسی درباره جدایی‌اش از برایتون منتشر می‌کنند شایعه است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام جم ، برای او شرایط در این باشگاه خوب پیش نرفت. علیرضا نشان داد پتانسیل خوبی برای بازی در لیگ‌برتر دارد ولی هر زمان درخشید یا نیمکت‌نشین شد یا این‌که آسیب دید. به همین دلیل تصور می‌شد خودش هم راضی به جدایی در تابستان باشد. علیرضا اما در واکنش به این خبرها می‌گوید: «شایعه است! اصلا بحثی درباره جدایی نداریم. من بازیکن برایتون هستم و دو فصل دیگر قرارداد دارم.»

علیرضا درباره قیچی برگردان فوتبالیست‌های ایرانی به چلسی چنین واکنشی نشان می‌دهد: «گلی که مهدی زد خیلی فوق‌العاده و جذاب‌تر از گل من به چلسی بود اما باعث شد تا یک یادآوری باشد و من را به یاد خاطرات خوبی بیندازد. با دیدن گل او به یاد قیچی برگردان خودم افتادم. مطمئنم این تازه بخشی از توانایی مهدی طارمی است. او می‌تواند در ادامه موفق‌تر از این هم باشد.»

 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر