jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۷۶۰۳   ۲۵ اسفند ۱۳۹۹  |  ۰۷:۵۵

حوادث بین الملل؛ نیویورک

74مورد کودک آزاری ظرف 7 سال

مرد روانی که ظرف 7 سال به 74 مورد کودک آزاری متهم شده است بازداشت شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از کرایم، متهم " فیلیپ ام کلوچ "43 ساله بین سالهای 2012 تا 2019 میلادی از دانش آموختگان آموزشگاه موسیقی اش سوء استفاده کرده است.

74مورد کودک آزاری ظرف 7 سال

گزارش های پلیس نشان می دهد که "فیلیپ " به عنوان معلم موسیقی در نیویورک فعالیت داشته و ظرف سالهای گذشته با قرار دادن دوربین در سرویس بهداشتی آموزشگاه از دانش آموزانش بدون اطلاعشان فیلم گرفته و از این فلیم تصاویر و فیلم های مستهجن تهیه کرده و در فضای مجازی به فروش رسانده است.

کارآگاهان اف بی آی آمریکا اعلام کردند که هنگامی که در سال 2020میلادی یکی از مادران دانش آموزان به سرویس بهداشتی رفته به صورت تصادفی محل اختفای دوربین را یافته از پلیس خواستار رسیدگی به این موضوع شده و با حضور ماموران پلیس و بررسی محل پی به نقشه شوم این بیمار جنسی برده شد.

متهم پس از دستگیری اعتراف کرده که از دانش آموزانش سوء استفاده کرده است.

"جیمز پی. کندی " دادستان ایالات متحده در یک خبرنامه مطبوعاتی گفت: "دانش آموزان و خانواده قربانیان به این آموزگار موسیقی اعتماد داشته اند و او از این اعتماد سوء استفاده کرده است. با توجه به جرائم مرتکب شده متهم مجبور به گذراندن 2090 سال زندان و یا پرداخت جریمه 18.5 میلیون دلاری خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر