jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۶۷۹۸   ۱۹ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۴:۵۶

حوادث بین الملل؛ انگلیس

قتل در شب نامزدی

مرد خشمگین و حسود با دیدن پیام های تلفن همراه دختر مورد علاقه اش او را در شب نامزدی شان به قتل رساند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از مترو، متهم " مارک براندفورد" ۴۹ ساله اهل نیوهمشایر انگلیس شب نامزدی با دیدن پیام های کوتاه نامزدش به همکاری قدیمی اش به حدی بر آشفت که او را با ضربات چاقوی آشپزخانه به قتل رساند.
 
قتل در شب نامزدی
جسد قربانی ۳۲ ساله " کیلی دونینگ " در اتاق خوابش غرق به خون در خانه مشترکشان پیدا شد.
قاضی پرونده در این باره گفت : متهم پس از جنایت به هیچ عنوان ابراز پشیمانی نکرده و تاکید دارد که به دلیل خیانت نامزدش در شب مهمانی او را به قتل رسانده است این در حالی است که اعضای خانواده قربانی او را دختر صمیمی و خوش اخلاق دانسته که به نامزد خود علاقمند بوده است.متهم با زدن ضربه به جمجمه قربانی و قطع کردن جریان اصلی رگ گردن به شکل بی رحمانه ای قربانی را به قتل رسانده است از این سزاوار سالها زندان خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر