jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۶۵۱۴   ۱۸ اسفند ۱۳۹۹  |  ۰۹:۳۳

حوادث بین الملل؛ نیویورک

بازداشت پزشک قاتل

پلیس نیویورک دکتری را که باعث مرگ 5 نفر از بیماران خود شده بود به‌عنوان یک قاتل زنجیره‌ای بازداشت کرد.

به‌ گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از کرایم، متهم «جورج بلاتی» 75 ساله پزشکی است که بیماران خود را در پارکینگ خانه‌اش مداوا می‌کرده اما او فقط برای 5 نفر از بیماران خود 44 هزار قرص تجویز کرده که باعث مرگ آنها شده است.

بازداشت پزشک قاتل

دادستان پرونده «مدلین سینگاس» در کنفرانس مطبوعاتی بیان کرد که از نظر ما این دکتر یک قاتل زنجیره‌ای است؛ متهم بیماران خود را به مواد افیونی وابسته کرده و سپس با تجویز هزاران قرص دیگر به قتل رسانده است.

وی افزود: یکی از قربانیان وی «مایکل کینزر» 44 ساله بوده که ظرف مدت 6 ماه 1025 قرص خورده است. قربانی بعدی «رابرت میلینیس» 55 ساله در مدت زمان دو سال 1062 قرص خورده، «برای‌شان» 31 ساله نیز ظرف مدت 3 سال 10620 قرص تجویز کرده بود این دکتر برای بیماران خود به شکلی بی‌پروا قرص‌های خطرناک و مسکن تجویز می‌کرد و در منطقه نقش یک قاتل سریالی را داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر