jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۵۸۳۴   ۱۲ اسفند ۱۳۹۹  |  ۰۸:۳۴

حوادث کرمان؛ سوانح رانندگی

 ۲ تصادف در کرمان؛ ۵ کشته و ۵ زخمی

رییس اورژانس کرمان از وقوع دو تصادف و کشته و زخمی شدن ۱۰ نفر در این حوادث خبر داد.

به  گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، دکتر "محمد صابری" در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح این خبر گفت: متاسفانه شامگاه دوشنبه ۱۱ اسفندماه در ساعت ۱۸ و ۵۱ دقیقه پژو۴۰۵، پراید و اسپورتیج با یکدیگر برخورد کردند.

 ۲ تصادف در کرمان؛ ۵ کشته و ۵ زخمی

وی محل وقوع این حادثه را از سمت راین و نرسیده به پلیس راه مرصاد اعلام کرد و افزود: در این واقعه ۶ نفر مصدوم (سه نفر در محل حادثه به صورت سرپایی درمان) که به بیمارستان شهید باهنر و درمانگاه راین منتقل شدند.

رییس اورژانس کرمان با ابراز تاسف از فوت یک نفر در این حادثه باوجود همه تلاش‌های کادر درمان اظهار کرد: متاسفانه دختر حدود ۱۷ ساله در درمانگاه راین فوت کرد.

وی با اشاره به حادثه دوم گفت: در ساعت ۱۸ و ۵۴ دقیقه به علت برخورد پراید با پژو و تریلی در محور کرمان - راور(۱۰ کیلومتری شهر راور) اعضای یک خانواده ۴ نفره جان باختند.

وی از جان باختن ۳ نفر از سرنشینان پراید به علت شدت جراحات در دم، خبر داد و افزود: متاسفانه یک نفر از سرنشینان نیز با توجه به اقدامات اولیه توسط ۲ تیم فوریت‌های پزشکی و انتقال سریع، علی‌رغم تلاش کادر درمانی در بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) راور جان باخت.

رییس اورژانس کرمان خاطرنشان کرد: جانباختگان این حادثه شامل یک مرد، یک زن و ۲ کودک که در رده سنی ۵ تا ۴۲ سال قرار دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر