مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور:

کماکان 10 جاده به دلیل کاهش ایمنی مسدود است

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور:

10 جاده مسدود است

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با بیان اینکه محور کندوان تا ساعت 17 امروز 21 دی مسدود است، گفت: محور هراز امشب از ساعت 21 تا ساعت 6 صبح فردا مسدود می‌شود.
کد خبر: ۱۳۰۰۷۷۴

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌ نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

محور هراز از ساعت 21 امشب مسدود است

وی بیان کرد: محور هراز در استان مازندران محدوده‌های تونل های سد، وانا، تکاور و زیار باغ به دلیل انجام عملیات تعمیر و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل از کیلومتر 25 تا 95 امروز 21 دی 99 از ساعت 21 تا 6 صبح روز بعد مسدود است و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و کندوان انجام می‌شود.

کندوان تا ساعت 17 امروز مسدود است

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اظهار کرد‌: محور کندوان حدفاصل کیلومتر 5 تا 15 از مرزن آباد تا دزدبن از 8 دی تا 12 اسفند از ساعت 08:00 تا 17:00 روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته غیر از ایام تعطیلات رسمی و روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چندروزه به‌ دلیل اجرای عملیات ترانشه برداری و اصلاح مسیر، ‌مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین و آزادراه قزوین - کرج

محرابی نیا از تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت خبر داد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور تأکید کرد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

وی از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا مهرویلا و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس خبر داد.

افزایش 7.2 درصدی ترافیک جاده ها

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اضافه کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2271 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل 7.2 درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 16.3 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

آزادراه کرج-تهران پرترافیک ترین جاده کشور در شبانه روز گذشته

وی بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه‌ کرج-تهران با 119 هزار و 188 تردد، آزادراه کرج-قزوین با 108 هزار و 145 تردد و آزادراه تهران-کرج‌ با 106 هزار و 795 تردد ثبت شد.

 10 جاده مسدود است

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اظهار داشت:‌ در حال حاضر جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور گنج نامه-تویسرکان، محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر، جاده وازک-بلده در مازندران، محور سروآباد-پاوه و ‌جاده پونل - خلخال به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

محرابی نیا اظهار کرد: همچنین محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، جاده شهداد-نهبندان و محور فرعی شمشک-دیزین، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها