jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۳۶۰۷ ۰۸ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۰:۳۵

یک مامور پلیس پس از دستگیری پیک غذای رستوران، غذای مشتری را به خانه او رساند!

به گزارش جام جم آنلاین ماجرا از این قرار است که پیک رستوران که در حال بردن غذای یکی از مشتریان بود به خاطر رانندگی پس از مصرف مواد مخدر از سوی پلیس دستگیر شد. پس از دستگیری، پلیس ظرف غذای مشتری را در ماشین پیک غذا دیده و تصمیم گرفت آن را به مشتری برساند. 

حرکت عجیب پلیس بعد از دستگیری پیک رستوران

در ابتدا، پس از این که پیک رستوران به خاطر رانندگی خطرناک متوقف شد، پلیس به خاطر دادن اطلاعات غلط از سوی پیک در مورد گواهینامه‌اش او را بازداشت کردند و پس از آن فهمیدند که او مواد مخدر نیز مصرف کرده است. با این حال این دلیل قانع کننده‌ای برای گرسنه ماندن مشتری نبود!

این مساله با واکنش‌های بسیار جالبی از سوی مردم در فضای مجازی روبه‌رو شد و افراد بسیار زیادی از پلیس به خاطر این کار قدردانی کردند. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر