jamejamonline
اقتصادی اقتصاد ایران کد خبر: ۱۲۸۱۹۹۹ ۳۰ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۶:۴۹

امروز و براساس مصوبه تنظیم بازار استان تهران قیمت جدید مرغ در خرده فروشی‌ها مشخص شد. قیمت جدید مرغ در این اطلاعیه ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شد.

به گزارش جام جم آنلاین، امروز و براساس مصوبه تنظیم بازار استان تهران قیمت جدید مرغ در خرده فروشی‌ها مشخص شد. قیمت جدید مرغ در این اطلاعیه ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شد. طی ماه‌های اخیر قیمت این محصول پرمصرف خانوارهای ایرانی افزایش شدیدی را تجربه کرده است و قیمت‌های جدید آن احتمالا باعث کم شدن و یا حتی حذف آن از سبد غذایی بسیاری از خانوارها می‌شود. نگاهی به قیمت فراورده‌های مختلف مرغ در فروشگاه‌ها نشان می‌دهد که این محصول از اردیبهشت تاکنون ۵/۲ برابر شده است. از طرف دیگر قیمت انواع گوشت در فروشگاه‌‌ها نیز افزایش داشته و حداقل ۳۰ درصد رشد را شاهد بوده‌ایم.
 
رشد سرسام آور قیمت مرغ + جدول
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

تضییع اموال مردم در بازار سرمایه از جهات مختلفی نیازمند کاربست قواعد حقوقی است. استمرار این وضعیت هم موجب تضییع حقوق عامه است و هم مشکلاتی با ابعاد اجتماعی ـ امنیتی به دنبال خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر