jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۷۹۰۹   ۱۲ اسفند ۱۳۸۵  |  ۱۱:۳۸

یک زن 80 ساله که برای تمدید گواهینامه خود دوباره امتحان رانندگی در شهر می داد خودرو خود را به دیوار مرکز پلیس فلوریدا کوبید و 11 نفر را مجروح کرد.


به گزارش بی بی سی، اسمیت خودرو را به دیوار اتاق انتظار مرکز پلیس کوبید و 11 نفر را مجروح کرد که خوشبختانه جراحت همگی سطحی بود.
گفته می شود او هنگام بیرون آوردن خودرو از پارک، بیش از حد لزوم گاز داد. دوربین امنیتی ساختمان که حادثه را ضبط کرد مردم را نشان می دهد که شتابان به کمک خانم اسمیت می روند که هنوز کمربند خود را باز نکرده است.
فیلم ضبط شده همچنین مردی را در لباس سوپرمن نشان می دهد که اطراف خودرو قدم می زند اما به خود زحمت کمک به پیرزن یا هیچ مجروح دیگری را نمی دهد و پی کارش می رود. هویت این شخص اعلام نشده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر