Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۶۱۲۹ ۲۵ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۱:۳۸

پس از جذب مهدی طارمی، به نظر می رسد باشگاه پرطرفدار پورتوی پرتغال یک بازیکن ایرانی دیگر را هم جذب کرده است.

به گزارش جام جم آنلاین ، روزنامه آبولا یکی از پرتیراژترین نشریات پرتغال امروز درباره مدافع ایرانی نوشت:" مجید حسینی 24 ساله که با ترابزون اسپورترکیه قرارداد دارد اینروزها برای پیوستن به پورتو در حال مذاکره با این باشگاه است. پیش از این پورتو مهدی طارمی دیگر مهاجم ایرانی را به خدمت گرفته است.اندرلخت یکی از تیم های مطرح فوتبال بلژیک نیز خواهان به خدمت گرفتن مجید حسینی است.رزونامه آکشام چاپ کشور ترکیه نیز در این ارتباط ساعتی قبل نوشت:" جدایی بازیکنان خوب از ترابزون اسپور ادامه دارد و این بار نوبت مجید حسینی است."این روزنامه همچنین نوشت:" گزارش ها حاکی است که مجید حسینی با مسئولان پورتو دیدار کرده و این انتقال در پایان هفته نهایی خواهد شد."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر