jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۴۵۴۰   ۰۴ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۶:۵۹

یک سایت یونانی اعلام کرد احسان حاج صفی بازیکن تیم فوتبال تراکتور در صورت حذف این تیم در جام حذفی عازم یونان خواهد شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر،سایت «yellowradio» یونان نوشت: «امروز در صورت حذف تیم تراکتور از جام حذفی، آخرین بازی احسان حاج صفی با این تیم خواهد بود. همه شواهد نشان می دهد که احسان حاج صفی فصل آینده کار خود را در تیم آریس ادامه می دهد اما باید تعهداتش را با تراکتور به پایان برساند. تیم تراکتور امروز در مرحله نیمه نهایی جام حذفی به مصاف نفت مسجد سلیمان می رود.

اگر تراکتور حذف شود، حاج صفی زودتر از تیمش خداحافظی می کند و به یونان می آید. سناریو دیگر این است که تراکتور به فینال صعود کند ( برگزاری فینال در تاریخ ۳۱ آگوست - ۱۳ شهریور). در اینصورت حاج صفی این مسابقه را هم انجام می دهد و سپس به یونان می آید.»

کریم انصاریفرد دیگر بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در حال حاضر در یونان به سر می برد و مراحل نهایی عقد قرارداد وی با تیم آ اِک آتن در جریان است. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها