Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۴۳۴۷ ۰۲ شهريور ۱۳۹۹  |  ۲۲:۰۲

فصل جدید (۲۱-۲۰۲۰) لیگ یک فرانسه جمعه شب آغاز شد که حضور پنج هزار تماشاگر در ورزشگاه «نیو بوردو» نکته قابل توجه شروع این رقابت‌ها بود. در بازی‌های دیگر هم هواداران می توانند از نزدیک تیم محبوب خود را تشویق کنند.

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، این در حالی است که فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ یک فرانسه به دلیل بحران کرونا با تصمیم دولت این کشور نیمه تمام ماند اما اکنون در فصل جدید با وجود شروع موج دوم در این کشور اروپایی فوتبال‌دوستان اجازه حضور در ورزشگاه‌ها را دارند.

در تصویری که باپتیست فرناندز به ثبت رسانده است هواداران لیل که ماسک زده‌اند به تشویق تیم خود در دیدار برابر «رن» مشغول هستند با این حال به نظر نمی رسد همه آن‌ها فاصله اجتماعی را رعایت کرده باشند.

 

شروع خاص (+عکس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر