jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۳۳۶۱   ۲۲ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۱:۲۵

گرث بیل بیش از دو سال است با رئال مادرید سرناسازگاری دارد اما تمایلی ندارد از این تیم جدا شود.

به گزارش جام جم آنلاین ، گرت بیل قصد دارد تا پایان مدت قراردادش در رئال مادرید بماند و این یعنی که قهرمان لالیگا باید برخلاف میلش به بازیکنی دستمزد بدهد که جایی در برنامه‌های زین‌الدین زیدان ندارد.

کرونا کار را برای رئال تا اندازه ای سخت کرده است که این باشگاه حتی نمی تواند به سراغ فسخ قرارداد با بازیکنی همچون گرت بیل برود.

زیدان سرمربی رئال اعتقادی به بیل ندارد اما فسخ سنگین قرارداد او امکان پذیر نیست مگر اینکه خود بیل بخواهد بدون هیچ غرامتی از این تیم برود که امکان ندارد. او به دلیل همه بی مهری هایی که به او شده عصبانی است و قصد دارد با لجبازی گران قیمتی در رئال بماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها