jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۸۴۶ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۶:۱۰

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور:

10 جاده مسدود است

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به انسداد 10 جاده به دلیل نبود ایمنی کافی و همچنین ترافیک سنگین در آزادراه قزوین ـ کرج، گفت: آزادراه قزوین ـ کرج ـ تهران پر ترافیک‌ترین جاده کشور در شبانه روز گذشته بود.

به گزارش گروه جامعه جام جم آنلاین، ایمان مهرابی نیا در گفتگو با فارس در باره آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها در روز جاری 16 اردیبهشت اظهار داشت: دوربین‌های نظارت تصویری تردد روان بر محورهای هراز، فیروزکوه، کندوان، منطقه 4 آزادراه تهران ـ شمال و آزادراه قزوین ـ رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

وی ادامه داد: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین ـ کرج حد فاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس سنگین است.

افزایش ترافیک راه‌ها

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور بیان کرد: بر اساس اطلاعات 2 هزار و 300 دستگاه تردد شمار جاده‌ای در شبانه روز گذشته بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح در جاده‌ها ثبت شد. هم چنین ترافیک 2 دهم درصد افزایش داشت.

10 جاده به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است

مهرابی نیا با اشاره به انسداد 10 جاده به دلیل نبود ایمنی کافی گفت: در این باره می‌توان به محورهایی نظیر شمشک ـ دیزین، سی سخت ـ پادنا، شهداد ـ نهبندان، رامیان ـ شاهرود،‌ قزوین ـ همدان و منطقه 4 آزادراه تهران ـ‌ شمال اشاره کرد.

آزادراه کرج ـ تهران کماکان پر ترددترین جاده کشور

وی اظهار داشت: در شبانه روز گذشته آزادراه‌های کرج ـ تهران، قزوین ـ کرج و کرج ـ قزوین پر ترافیک‌ترین جاده‌ کشور بود.

انسداد شبانه منطقه یک آزادراه تهران ـ شمال

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با بیان این که در حال حاضر بارش خاصی در محورهای منتهی به شمال کشور نداریم، گفت: منطقه یک آزادراه تهران ـ شمال هر روز از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد به دلیل نصب سامانه‌های مدیریت راه و پایش تصویری و سیستم‌های هوشمند تاسیسات تونل‌ها مسدود و مسیر جایگزین کندوان، هراز و فیروزکوه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شادی‌های کوچک بزرگ

شادی‌های کوچک بزرگ

حیاط خانه ما 20قدم پهنا داشت و 30قدم درازا. با یک باغچه که بزرگ‌ترین درخت یاس دنیا را داشت و سبد بسکتبالی که خیلی بلندتر از استانداردهای فیبا بود و یک دوچرخه آبی و قرمز که به دیوار تکیه کرده بود.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر