jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۶۰۷ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۰۹:۵۰

پارلمان آلمان در پی تحریم تمامی فعالیت‌های حزب‌الله لبنان در خاک خود، برگزاری راهپیمایی سالانه روز قدس را در سال جاری لغو کرد.

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، ترتیب دهندگان راهپیمایی سالانه روز قدس، برگزاری این راهپیمایی را در سال جاری در برلین لغو کردند.

در پی این تصمیم، وزیر کشور آلمان وابسته به حزب سوسیال دموکرات هم از این اقدام حمایت کرد.

لغو راهپیمایی روز قدس که قرار بود ۱۶ ماه مه برگزار شود، پس از آن صورت گرفت که آلمان، حزب‌الله لبنان و تمامی فعالیت‌های آن در خاک خود را تحریم کرد. همچنین ده‌ها پلیس و نیروی ویژه به مساجد و انجمن‌های مرتبط به این حزب در سراسر کشور یورش بردند.

این روزنامه نوشت، در سال ۲۰۱۹ حدود ۱۲۰۰ تن در راهپیمایی روز قدس شرکت داشتند و در مقابل بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ تن در تظاهرات علیه این راهپیمایی شرکت کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر