jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۶۰۷ ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

باشگاه ذوب‌آهن بعد از کسب نتایج ضعیف در رقابت‌های فصل جاری فوتبال ایران، به علیرضا منصوریان، پنج بازی (از هفته یازدهم تا پایان نیم‌فصل لیگ برتر) مهلت داد تا با کسب ده امتیاز انتظارات را برآورده و جایگاهش را روی نیمکت سبزپوشان اصفهانی حفظ کند، اما تیم منصوریان در این پنج بازی فقط هشت امتیاز کسب کرده (دو امتیاز کمتر از حدنصاب مدنظر باشگاه).

با این اوصاف هنوز از هیأت مدیره باشگاه ذوب‌آهن تصمیمی مبنی بر ادامه همکاری یا قطع همکاری با منصوریان گرفته نشده است. رسول کربکندی، مدیر سازمان فوتبال باشگاه ذوب‌آهن در این باره به تسنیم گفت: هیأت مدیره باشگاه بعد از پایان رقابت‌های نیم‌فصل هنوز تشکیل جلسه نداده، اما قرار است بررسی عملکرد تیم در پنج هفته گذشته تا سه شنبه (امروز) در دستور کار قرار بگیرد و رسماً در این باره موضعگیری شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر