jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۱۷۹   ۲۴ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

# خودرو-سازی
علیان از بابل:
به نظر می‌رسد دولت از تخلفات خودروسازان مانند گران فروشی، تاخیر در تحویل خودرو، کیفیت کم خودروها و... غافل مانده است و کاری برای اصلاح این شرایط نمی‌کند.

#گرانی-دارو
گرامی از تهران:
نرخ دلار هرروز درحال افزایش است. وعده‌ دولت و رئیس بانک مرکزی مبنی بر کنترل بازار و کاهش قیمت دلار عملی نشد. مردم نگران تورم هستند.

#ارزش-ریال
طیبی از تهران:
با افزایش قیمت دلار و نبود ثبات در بازار، مردم حق دارند دارایی‌های خود را به ارز تبدیل کنند تا سرمایه‌های‌شان را حفظ کنند، چراکه هر روز ارزش ریال درحال کاهش است.

#سبد-معیشتی
حسینی از تهران:
از دولت محترم انتظار داریم درباره واریز سبد معیشتی به 60 میلیون ایرانی شفاف‌سازی کند. بسیاری از شهروندان از واریز نشدن سبد معیشتی گله‌ دارند.

#زمستان-جاده
خداویسی از کرمانشاه:
با نزدیک شدن به زمستان و افزایش بارش‌ها از مسوولان تقاضا دارم به فکر جاده‌های برفگیر کشور و گردنه‌های خطرناک باشند، زیرا هرسال مسافران زیادی به دلیل گیرافتادن در برف و سرما دچار ‌آسیب می‌شوند، حتی برخی به دلیل نبود شرایط مناسب جان‌شان را از دست می دهند.

جوابیه

در پی درج پیامی با عنوان «آزادراه-آسفالت» مشاور ریاست و مدیر روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای وزارت راه وشهرسازی با ارسال نمابری اعلام کرد: پروژه بهسازی و آسفالت آزادراه قزوین-زنجان در حوزه استحفاظی قزوین توسط پیمانکار طرف قرارداد از اواخر سال گذشته آغاز شده که با صرف ده هزار تن آسفالت جهت اجرای عملیات لکه‌گیری، بیش از 30درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. در حوزه استحفاظی زنجان نیز عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت مقطعی این آزادراه در سال جاری انجام شده و رفع نقاطی که نیاز به لکه‌گیری و ترمیم داشته باشند در زمان باقیمانده از فصل کاری سال جاری در دستور کار است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر