jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۱۷۹ ۲۴ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

# خودرو-سازی
علیان از بابل:
به نظر می‌رسد دولت از تخلفات خودروسازان مانند گران فروشی، تاخیر در تحویل خودرو، کیفیت کم خودروها و... غافل مانده است و کاری برای اصلاح این شرایط نمی‌کند.

#گرانی-دارو
گرامی از تهران:
نرخ دلار هرروز درحال افزایش است. وعده‌ دولت و رئیس بانک مرکزی مبنی بر کنترل بازار و کاهش قیمت دلار عملی نشد. مردم نگران تورم هستند.

#ارزش-ریال
طیبی از تهران:
با افزایش قیمت دلار و نبود ثبات در بازار، مردم حق دارند دارایی‌های خود را به ارز تبدیل کنند تا سرمایه‌های‌شان را حفظ کنند، چراکه هر روز ارزش ریال درحال کاهش است.

#سبد-معیشتی
حسینی از تهران:
از دولت محترم انتظار داریم درباره واریز سبد معیشتی به 60 میلیون ایرانی شفاف‌سازی کند. بسیاری از شهروندان از واریز نشدن سبد معیشتی گله‌ دارند.

#زمستان-جاده
خداویسی از کرمانشاه:
با نزدیک شدن به زمستان و افزایش بارش‌ها از مسوولان تقاضا دارم به فکر جاده‌های برفگیر کشور و گردنه‌های خطرناک باشند، زیرا هرسال مسافران زیادی به دلیل گیرافتادن در برف و سرما دچار ‌آسیب می‌شوند، حتی برخی به دلیل نبود شرایط مناسب جان‌شان را از دست می دهند.

جوابیه

در پی درج پیامی با عنوان «آزادراه-آسفالت» مشاور ریاست و مدیر روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای وزارت راه وشهرسازی با ارسال نمابری اعلام کرد: پروژه بهسازی و آسفالت آزادراه قزوین-زنجان در حوزه استحفاظی قزوین توسط پیمانکار طرف قرارداد از اواخر سال گذشته آغاز شده که با صرف ده هزار تن آسفالت جهت اجرای عملیات لکه‌گیری، بیش از 30درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. در حوزه استحفاظی زنجان نیز عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت مقطعی این آزادراه در سال جاری انجام شده و رفع نقاطی که نیاز به لکه‌گیری و ترمیم داشته باشند در زمان باقیمانده از فصل کاری سال جاری در دستور کار است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر