کد خبر: ۱۲۴۲۱۷۹

# خودرو-سازی
علیان از بابل:
به نظر می‌رسد دولت از تخلفات خودروسازان مانند گران فروشی، تاخیر در تحویل خودرو، کیفیت کم خودروها و... غافل مانده است و کاری برای اصلاح این شرایط نمی‌کند.

#گرانی-دارو
گرامی از تهران:
نرخ دلار هرروز درحال افزایش است. وعده‌ دولت و رئیس بانک مرکزی مبنی بر کنترل بازار و کاهش قیمت دلار عملی نشد. مردم نگران تورم هستند.

#ارزش-ریال
طیبی از تهران:
با افزایش قیمت دلار و نبود ثبات در بازار، مردم حق دارند دارایی‌های خود را به ارز تبدیل کنند تا سرمایه‌های‌شان را حفظ کنند، چراکه هر روز ارزش ریال درحال کاهش است.

#سبد-معیشتی
حسینی از تهران:
از دولت محترم انتظار داریم درباره واریز سبد معیشتی به 60 میلیون ایرانی شفاف‌سازی کند. بسیاری از شهروندان از واریز نشدن سبد معیشتی گله‌ دارند.

#زمستان-جاده
خداویسی از کرمانشاه:
با نزدیک شدن به زمستان و افزایش بارش‌ها از مسوولان تقاضا دارم به فکر جاده‌های برفگیر کشور و گردنه‌های خطرناک باشند، زیرا هرسال مسافران زیادی به دلیل گیرافتادن در برف و سرما دچار ‌آسیب می‌شوند، حتی برخی به دلیل نبود شرایط مناسب جان‌شان را از دست می دهند.

جوابیه

در پی درج پیامی با عنوان «آزادراه-آسفالت» مشاور ریاست و مدیر روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای وزارت راه وشهرسازی با ارسال نمابری اعلام کرد: پروژه بهسازی و آسفالت آزادراه قزوین-زنجان در حوزه استحفاظی قزوین توسط پیمانکار طرف قرارداد از اواخر سال گذشته آغاز شده که با صرف ده هزار تن آسفالت جهت اجرای عملیات لکه‌گیری، بیش از 30درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. در حوزه استحفاظی زنجان نیز عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت مقطعی این آزادراه در سال جاری انجام شده و رفع نقاطی که نیاز به لکه‌گیری و ترمیم داشته باشند در زمان باقیمانده از فصل کاری سال جاری در دستور کار است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها