jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۱۲۳۸   ۱۸ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱


# بنزین - بدقولی
جمعی از شهروندان:
مگر قرار نبود هیچ کالایی بعد از افزایش قیمت بنزین گران نشود و دولت جلوی گرانی را بگیرد؟ مجوز افزایش قیمت تا 4 درصد توسط دولت نمونه دیگری از اهمیت ندادن به مردم است.

# فیلم - تکرار
غفوری از تبریز:
متاسفانه صداوسیما در روزهای تعطیل و آخر هفته فیلم تکراری و درجه دو پخش می‌کند، این درحالی است که یکی از سرگرمی‌های خانواده‌ها تلویزیون است و انتظار می‌رود برنامه و فیلم‌های بهتری پخش شود.

# رمز - بی‌مصرف
نجفی از تهران:
یکی از معایب رمز یک‌بار مصرف این است که اگر شهروندی تلفن همراه خود را گم کند یا سرقت شود به راحتی اطلاعات بانکی وی لو می‌رود و با ارسال رمز یک‌بار مصرف از طرف بانک به صورت پیامکی، خیلی راحت حساب آنها خالی می‌شود.

# شهرک -‌ ابریشم
توکلی شهمیرزادی از کرج:
شهرک ابریشم کرج حدود 7000 ساکن دارد، ولی فاقد امکانات اولیه مانند آب شرب مناسب، فضای سبز، مراکز خرید و... است و متاسفانه با وجود پیگیری‌های فراوان، رسیدگی به این شهرک صورت نگرفته است.

# صندلی - اتوبوس
شمشادی از تهران:
طرح تازه اتوبوسرانی برای فروش صندلی کارشناسی نشده است، چون اتوبوس‌ها قابل برنامه‌ریزی نیست.

جوابیه

در پی درج پیامی در روز سه‌شنبه مورخ 5/9/1398 با عنوان «تاکسی ــ مسافربر» مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با ارسال نمابری اعلام کرد: این سازمان پس از سهمیه‌بندی بنزین، برای خدمات‌رسانی هر چه بهتر به شهروندان محترم، نسبت به شیفت‌بندی تاکسی‌های خطوط، پیگیری تاکسی‌های کم‌کار و غایب و استفاده از ظرفیت تاکسی‌های ون کمکی در ساعات پیک مسیرهای پر مسافر اقدام کرده است. شهروندان گرامی در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی ناوگان تاکسی تهران مراتب را با ذکر کامل پلاک به سامانه تلفنی 1888 منعکس و این سازمان را در امر نظارت هر چه بهتر یاری کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر