jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۰۹۰۴ ۱۴ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

انیمیشن رایانه‌ای «یخ زده 2» در دومین هفته نمایش عمومی هم صدر‌نشین جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی باقی ماند.

این کمدی اکشن خانوادگی در پنج روز آخر هفته موفق به فروشی 124 میلیون دلاری شد. تعطیلات جشن شکرگزاری به کمک فیلم آمد تا تماشاگران بیشتری را به داخل سالن‌های نمایش بکشاند. فروش ده روز اول یخ زده 2 در آمریکای شمالی به نزدیک 300 میلیون دلار رسیده است. فروش این محصول جدید کمپانی والت‌دیزنی در بقیه کشورهای جهان هم به‌حدود 400میلیون دلار رسیده است.
درام اجتماعی «چاقوها غلاف» با فروش پنج روزه 41 میلیون دلاری، در ردیف دوم جدول نشست. کریس ایوانز و دانیل کریگ بازیگران فیلم هستند. تحلیلگران اقتصادی سینما که پیش بینی افتتاحیه‌ای 25 میلیونی را برای چاقوها غلاف می‌کردند، صحبت از موفقیت بالای آن در جدول گیشه نمایش می‌کنند. /باکس آفیس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر