jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۰۶۳۴ ۱۳ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

#انرژی - قیمت
توکلی از کرج:
قرار بود تا پایان سال هیچ یک از حامل‌های انرژی‌ افزایش قیمت نداشته باشد، ولی خلف وعده اتفاق افتاد و بنزین گران شد.

#هیات - علمی
خورشیدآبادی از مشکین‌شهر:
ورود فرزندان اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها به رشته‌های پزشکی اجحاف در حق شرکت‌کنندگان آزمون است و بدتر از آن سکوت وزارت علوم که نشان‌دهنده رضایت از این وضع بود.

#کمک - معیشت
شهروندی از رشت:
شغلم مسافرکشی است و سه فرزند دارم ولی به من کمک‌معیشت تعلق نگرفت، چرا؟ هیچ نشانی از عدالت در توزیع کمک دولت به شهروندان وجود ندارد.

#بازنشسته - حمایت
رستمی از تهران:
بازنشسته با حقوق سه میلیون تومان در ماه هستم که حتی خودرو نیز ندارم و همسرم نیز بیمار است ولی کمک‌معیشتی به بنده تعلق نگرفت. چرا؟

#پیامک - فروشگاه
قبادی از تهران:
فروشگاه‌های زنجیره‌ای به بهانه شرکت دادن مشتریان در قرعه‌کشی بعد از دریافت شماره تلفن، هر روز پیامک‌های تبلیغاتی ارسال می‌کنند. لطفا رسیدگی شود.

# سطل_زباله
احمدی ازتهران:
در خیابان چنگیزی تقاطع خیابان جمالزاده سطل زباله مکانیزه وجود ندارد به همین دلیل بهداشت و سلامت شهروندان به خطر افتاده از شهرداری منطقه11 تقاضای رسیدگی داریم.

جوابیه

در پی درج پیامی با عنوان «نقص و خرابی مخازن پسماند» مدیر روابط‌عمومی شهرداری منطقه 15 تهران با ارسال نمابری اعلام کرد: در دو روز گذشته 20 عدد مخزن نو در محل‌هایی که این مشکل را داشته‌اند، نصب شده و نیز مرمت و ترمیم مخزن‌های دیگر با جدیت بیشتری در دستور کار قرار دارد که ظرف 48 ساعت آینده این مورد به طور کامل مرتفع خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر