jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۴۰۳۵۵   ۱۲ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۰:۰۶

هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران ؛

صدر آبی می شود؟

هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران از فردا آغاز می شود.

صدر آبی می شود؟

به گزارش جام جم آنلاین ، احتمال دارد در این هفته از رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران تغییراتی در رده های ابتدایی صدر جدول به وجود بیاید.

سایپا - فولاد : یک بازی نسبتا کم اهمیت بین تیم های سیزدهم و پنجم جدول. اما نباید فراموش کرد اگر فولاد بازی را ببرد شاید جای پرسپولیس را در رده پنجم بگیرد.

پارس جنوبی جم - ماشین سازی تبریز: یک بازی غیر جذاب دیگر بین دو تیم رده چهاردهمی و نهمی. پارس جنوبی جم از لحاظ مختلف به شدت بحران زده است.

استقلال - شهرخودرو: تیم های رده سوم و دوم لیگ این هفته حساس ترین مسابقه را برگزار می کنند. هر دو تیم به دنبال برد هستند. اگر استقلال ببرد شاید به صدر برسد.

تراکتور - شاهین شهرداری‌بوشهر : تراکتور در رده هشتم برای رسیدن به رتبه های بالاتر دست و پا می زند. به نظر نمی رسد مقابل قعرنشین کنونی لیگ کار مشکلی داشته باشد.

گل گهرسیرجان - نفت مسجدسلیمان: تیم رده پانزدهمی گل گهر باید مقابل نفت آماده قرار بگیرد که اکنون در رتبه هفتم قرار دارد.

نساجی مازندران - سپاهان: سپاهان صدرنشین است و می خواهد صدرنشین باقی بماند و برای این کار باید از سد نساجی رده دوازدهمی بگذرد. سپاهان کار مشکلی مقابل هواداران پرشور این تیم دارد.

صنعت نفت آبادان - پیکان: تقابلی بین تیم های رده هفتمی و دهمی. صنعت نفت اگر بازی را ببرد و اگر از آن طرف پرسپولیس و فولاد ببازند شاید تا رده چهارم هم برسد.

ذوب آهن - پرسپولیس: دیگر بازی حساس هفته. ذوب آهن برای فرار از رده یازدهم تلاش می کند و پرسپولیس در رده چهارم به فکر صعود به رتبه های بالاتر است.

برنامه هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران:

چهارشنبه 13 آذر 1398
سایپا - فولاد 15:15
پارس جنوبی جم - ماشین‌سازی‌تبریز 16:30
پنجشنبه 14 آذر 1398
استقلال - شهر خودرو 15:00
تراکتور - شاهین شهرداری‌بوشهر 15:30
گل گهرسیرجان - نفت‌ مسجدسلیمان 16:00
نساجی مازندران - سپاهان 16:00
صنعت نفت آبادان - پیکان 16:30
ذوب آهن - پرسپولیس 17:30

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر