jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۰۰۲۳   ۱۰ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

دنی دویتو که در سال 1992 نقش شخصیت پنگوئن فیلم بتمنی تیم برتن را بازی کرد، نسبت به انتخاب کالین فارل برای بازی در این نقش واکنش نشان داده است. او می‌گوید: «کالین بازیگر بزرگی است.

بسیار هیجان زده‌ام که او را در نقش پنگوئن ببینم. پنگوئن شخصیتی چند‌وجهی بازی و اجرای آن برایم بسیار سخت بود. همیشه طرفدار داستان مصور و شخصیت‌های ناهمگون آن بوده‌ام. خوشحالم که کالین یک‌بار دیگر نقش پنگوئن را تکرار می‌کند.»
در نسخه جدید مجموعه اکشن ابرقهرمانانه «بتمن»، رابرت پاتینسن نقش مرد خفاشی را به‌عهده دارد. پنگوئن یکی از دشمنان سرسخت بتمن است که در آبراه‌های زیرزمینی زندگی می‌کند و با ارتش پنگوئنی خود، به جنگ بتمن می‌رود./ اسکرین اینترنشنال

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر