jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۹۳۸۷ ۰۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

# قیمت _ گوجه‌فرنگی
انوری از تهران:
هر روز صیفی‌جات یک قیمت دارد! یک روز گوجه هزار تومان و یک روز دیگر
10 هزار تومان؟ چرا بازار ثبات ندارد؟

# مددجو _ حمایت
یک شهروند:
از دولت محترم و سازمان بهزیستی درخواست می‌شود حمایت بیشتری از مددجویان کنند. متاسفانه حمایت‌ها بسیار اندک است و با توجه به زندگی پرخرج و داروهای گران، امرار معاش طاقت‌فرسا شده است.

# سوخت _ گاز
احدی از سمنان:
از دولت محترم درخواست می‌شود جایگاه‌های گاز بیشتری برای سوختگیری خودروهای دوگانه‌سوز احداث کند، چرا که با گرانی بنزین استفاده از گاز زیاد می‌شود.

# معوقات _ فرهنگیان
بازنشسته فرهنگی:
معوقات فرهنگیان قرار بود با حقوق مهر پرداخت شود، ولی بازهم شاهد بدقولی مسؤولان بودیم و این معوقات پرداخت نشد.

# آهن _ بنزین
شعبانی از تهران:
مصالح ساختمانی مانند آهن خیلی سریع نسبت به گرانی بنزین واکنش نشان داد و هر شاخه آهن در این چند روز تا 20درصد گران شد و به‌زودی باید منتظر گران شدن مسکن باشیم.

# دولت _ انتقاد
یک شهروند:
در شش سال گذشته دولت هزاران انتقاد از دولت قبلی داشت، در حالی که هم‌اکنون اقتصاد کشور به علت تصمیمات نامناسب دولت در بدترین شکل ممکن است.

# تاکسی _ شهر قدس
موسوی از شهر قدس:
رانندگان تاکسی در میدان شهر قدس در نیمه‌های شب سروصدای زیادی می‌کنند و باعث برهم خوردن آرامش مردم و اهالی این منطقه می‌شوند. لطفا رسیدگی شود.

# خودرو _ هیبریدی
نجاتی از تهران:
خودروهای هیبریدی به محض گران شدن بنزین تا یکصد میلیون تومان گران شد و با توجه به ممنوعیت واردات، این گرانی ادامه دارد. آیا عامل این گرانی بنزین نیست؟ وعده دولت راجع به کنترل بازار چه شد؟

info@jamejamdaily.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر