jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۹۳۵۶ ۰۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

سلمان خطی، بازیگر رادیو، تئاتر و تلویزیون و ایفاگر نقش تقی در سریال پایتخت به مهر درباره حضورش در یک شبکه رادیویی گفت.

چه شبکه‌ای؟ شبکه رادیویی نمایش
چه گفته؟ از سال ۷۵ به رادیو آمده‌ام و اکنون ۲۳ سال است در رادیو نمایش حضور دارم و پیش از این نیز در مرکز مازندران فعالیت داشتم.
حضور در رادیو با تلویزیون کاملا متفاوت است. شما اگر سال‌ها در رادیو کار کنید نه دیده می‌شوید و نه زندگی‌تان از این رو به آن رو می‌شود.
دستمزدهای رادیو اصلا با تلویزیون و سینما قابل مقایسه نیست و از طرف دیگر کسی که در رادیو کار می‌کند شاید تا سال‌ها او را نشناسند، مگر کسانی که عاشق رادیو هستند و از طریق پیگیری‌های مستمر این هنرمندان رادیویی را می‌شناسند. ما چنین شنونده‌های پر و پا قرصی هم داریم. مثلا پیش آمده که یک نفر از یزد شیرینی آورده و دوست داشته هنرمندان مورد علاقه‌اش در رادیو را ببیند. حتی زمانی با دوست نابینایی صحبت می‌کردم و او با شنیدن صداهای رادیویی اسامی آنها را می‌گفت و اینها برای من خیلی جذاب بود.
شما اگر ۲۰ سال به‌صورت ناشناس سابقه کار در رادیو داشته باشید گاهی یک ساعت کار تلویزیونی، آن را جبران می‌کند چون دیده می‌شوید.
برای خود من رادیو جذاب‌تر است و بعد از تئاتر، رادیو را از سینما و تلویزیون بیشتر دوست دارم و برایم ارجحیت بیشتری دارد. به هر حال من سال‌ها در رادیو کار کرده‌ام و فکر می‌کنم شنیدن کار رادیویی جذابیت بیشتری دارد.
قرار بود پنجم یا ششم آذر سریال «پایتخت» کلید بخورد و من دوباره نقش تقی برادر نقی معمولی را دارم.
هنوز متن سریال را دریافت نکرده‌ام و بیشتر صحبت‌هایی کلی درباره شروع کار داشته‌ایم و من چون خودم اهل مازندران هستم در مکان‌های فیلمبرداری شمال نیز حضور دارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر