jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۸۸۴۹ ۰۳ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مسابقات جام جهانی به میزبانی ایران

غول‌های کشتی جهان در یک گروه

تصمیم هیات اجرایی اتحادیه جهانی کشتی و کار سخت فرنگی کاران ایران در مسابقات جام جهانی.

ماجرا از این قرار است که با توجه به سیستم جدیدی که هیات اجرایی تعیین کرده است تیم اول رقابت‌های جهانی با تیم‌های چهارم، پنجم و هشتم و تیم دوم نیز با تیم‌های سوم، ششم و هفتم همگروه خواهند شد. این یعنی ایران با روسیه،قزاقستان و کوبا در گروه یک و تیم‌های ازبکستان، گرجستان، ژاپن و چین هم در گروه دو قرار گرفتند. این یعنی گروه مرگ. یعنی گروهی که کار شاگردان بنا را سخت خواهد کرد. رقابت‍های جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۹ طی روزهای ۷ و ۸ آذر در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می‌شود. طبق اعلام اتحادیه جهانی کشتی، هشت تیم برتر رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ نورسلطان قزاقستان مجوز حضور در این مسابقات را خواهند داشت.ملی پوشان ایران روزهای پایانی اردوی آماده سازی خودشان را پشت سر می‌گذارند. با این حال حسام جعفری سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی درباره این گروه سخت می‌گوید: «در گروه بسیار سختی قرار گرفتیم و باید با سه تیم توانمند و مدعی مصاف کنیم. طبق برنامه باید در مسابقه اول به مصاف تیم روسیه برویم و در دیدارهای بعدی با کوبا و سپس با تیم قزاقستان مصاف کنیم. البته شرایط تیم ایران هم بسیار خوب است و امید فراوانی به صعود از گروه خودمان داریم.نفرات ملی پوش طی روزهای قبل مشخص و معرفی شدند و تا پایان هفته باید در اردو به تمرین بپردازند. فرنگی کاران طبق برنامه کادر فنی در تمرینات نوبت صبح امروز، تمرین کشتی را در دستور کار دارند و عصر امروز استراحت خواهند داشت.»
ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۹ تهران به شرح زیر است:
۵۵ کیلوگرم: رضا خدری- پویا دادمرز
۶۰ کیلوگرم: علیرضا نجاتی- شیرزاد بهشتی طلا
۶۳ کیلوگرم: محمد نوربخش- سامان عبدولی
۶۷ کیلوگرم: حامد تاب- محمدجواد رضایی- محمد الیاسی
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا گرایی - امین کاویانی نژاد
۷۷ کیلوگرم: محمدعلی گرایی- پژمان پشتام- رسول گرمسیری
۸۲ کیلوگرم: سعید عبدولی- جمال اسماعیلی
۸۷ کیلوگرم: حسین نوری- رامین طاهری
۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی- مهدی بالی
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی - امین میرزازاده.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر