jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۶۸۱۵   ۲۱ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

#زلزله - همدردی
جمعی از شهروندان:
ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با حادثه‌دیدگان زلزله اخیر، امیدوارم دولت محترم با سرعت و امکانات کامل به یاری هموطنان گرامی‌مان بشتابد.

#آقازاده - محاکمه
شکوهی از سمنان:
امیدوارم دستگاه قضا بدون هیچ ملاحظه‌ای نسبت به محاکمه متهمان اقتصادی - آقازاده‌ها - که در نظام اقتصادی و سیاسی کشور فتنه به‌راه انداختند اقدام کند و حق پایمال شده مردم را بازپس گیرد.

#مسکن - کذب
قاسمی از تهران:
از دولت محترم درخواست می‌شود نسبت به ادعای کاهش 30 درصدی قیمت مسکن که در برخی رسانه‌ها بسیار پررنگ پوشش داده‌اند شفاف‌سازی کند، چرا که این ادعا کذب محض است و در بازار هیچ نشانی از کاهش قیمت نیست.

#تختی - ترافیک
جاویدان از تهران:
ترافیک سنگین در میدان شهید مطهری واقع در بلوار تختی روز به روز در حال افزایش است و با وجود درخواست‌های مکرر برای ساخت روگذر، شهرداری منطقه 14 هیچ پاسخی نداده است.

#خودرو - قیمت
غلامی از تهران:
قیمت خودرو با توجه به بدقولی خودروسازان در تحویل و عرضه رو به افزایش بوده و بازار باز هم متشنج شده است.

#واردات - مقابله
یک شهروند:
ممنوعیت واردات خودرو به کشور توسط دولت، حمایت بی‌چون و چرای دولت را به خودروسازان نشان می‌دهد و پر بیراه نیست که هیچ سازمانی توان مقابله با خودروسازان را ندارد.

#نانوایی - تخلف
پورشریف از تهران:
با وجود اجباری شدن نصب قیمت و وزن نان در نانوایی‌ها، ولی بسیاری از نانوایان از این قانون پیروی نکرده‌اند.

#مالیات - مسکن
مهدوی از خرم‌آباد:
مسؤولان شهرسازی کشور در یکی از رسانه‌ها گفته بودند که طرح مالیات بر مسکن را چه از خانه‌های خالی و چه به صورت مالیات انتقال مدنظر دارند. این طرح به ظاهر قرار است از دلالان و مالکان عمده مسکن مالیات دریافت کند در حالی که این کار در نهایت به مصرف‌کننده مسکن ضرر می‌زند.

info@jamejamdaily.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر