jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۵۳۹۸ ۰۹ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

برنامه طنز رادیویی «به شرط زندگی» از فردا به صورت زنده از شبکه رادیویی نمایش، شنوندگان را همراهی می‌کند.

به گزارش جام‌جم، برنامه به شرط زندگی با محور طنز و کمدی مبتنی بر خبرهای فرهنگی و هنری در قالب نمایش‌های کوتاه کمدی تهیه می‌شود.
این برنامه فضاهای هنری، رفتار هنرمندان و مدیران هنری و نیز رفتارهای اجتماعی را که اغلب در فضاهای فرهنگی و هنری جامعه از طرف مخاطبان و مردم اتفاق می‌افتد، به صورت طنز به نقد می‌کشد.
برنامه به شرط زندگی به تهیه‌کنندگی و سردبیری ساجد قدوسیان، اجرای آرمان غفاریان، نویسندگی حمید پارسا، الهام حاجی‌نژاد و سارا آقامحمدی و هنرنمایی بیوک میرزایی، مرضیه صدرایی، معصومه عزیزمحمدی، نوشین حسن‌زاده، محمدرضا لبیب، بهادر ابراهیمی، سینا نیکوکار، الهام حاجی‌نژاد، آرش راسخ و ... از امروز هر روز ساعت 7 تا 8 از رادیو نمایش پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر