jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۲۹۹۳ ۲۲ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

# رمپ_منطقه - 5
‌ هادی از تهران:
شهرداری منطقه 5 ناحیه 6 با ساخت رمپ، راه خیابان را به پیاده‌روی غربی خیابان برادران رحمانی باز کرده است تا خودروها از طول پیاده‌رو گذشته و به پمپ گاز برسند. چند بار به سامانه 1888 شهرداری شکایت کرده‌ام و هر بار پاسخ‌های بی‌ربط داده‌اند. در آخرین پاسخ از من خواسته‌اند به پلیس راهنمایی و رانندگی مراجعه کنم و بخواهم خودروهایی را که وارد پیاده‌رو می‌شوند جریمه کنند. روشن است که هر رخداد ناگوار که برای افراد پیاده در این مسیر روی دهد مسؤول شهرداری است.

# واردات_رقابت
‌ عظیمی از نور:
با توجه به واردات بی‌رویه دولت، بخش خصوصی بسیار ضعیف شده و دیگر توان رقابت با واردات را ندارد.

# جریمه_فوتبال
‌ عبادی از اصفهان:
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با جرایم بسیار سنگین بازیکنان و مربیان، درآمدی هنگفت کسب کرده است ولی هیچ اطلاعی از نحوه هزینه‌کرد آن در اختیار نیست. چرا؟

# مواد_شوینده
‌ ایمانی از تهران:
با وجود کاهش قیمت ارز و ثبات در این بازار، ولی بعضی از کالاها مانند مواد شوینده گران شدند. چرا؟

# هواپیما _فرسودگی
دهقان از تهران:
استفاده از هواپیماهای فرسوده در ناوگان هوایی کشور بسیار خطرناک است و هر از گاهی به علت نقص فنی یک هواپیما شاهد تاخیر در پرواز هستیم.

# ترافیک_رمپ
شیخ‌نبی از تهران:
توقف خودروها در رمپ خروجی اتوبان همت شرق به اتوبان صیاد به دلیل ممنوعیت ورود تا قبل از ساعت 19، باعث ترافیک و کندی حرکت خودروهای دیگر می‌شود.

# اتوبوس_تعطیل
نامور از تهران:
شهرداری و سازمان‌هایی مانند محیط زیست شهروندان را تشویق به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی‌ می کنند، اما در روزهای تعطیل شهروندان به زحمت می‌توانند از اتوبوس استفاده‌کنند، چراکه زمان حرکت‌آنها مشخص نیست.

info@jamejamdaily.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر