Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی کد خبر: ۱۲۳۲۸۹۶ ۲۲ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۹:۲۵

اگر گمان می کنید کریستیانو رونالدو تنها فردی است که رکورد ملی علی دایی را تهدید می کند باید بدانید یک بازیکن دیگر هم می تواند این کار را انجام بدهد.

تهدید جدید برای علی دایی!

به گزارش جام جم آنلاین ، روملو لوکاکو ستاره تیم ملی فوتبال بلژیک که در اینترمیلان بازی می کند هنوز 26 ساله نشده اما تعداد گل های ملی خود را به عدد 51 رسانده است. با توجه به سن کمی که دارد پیش بینی می شود بتواند رکورد ملی های خود را بهبود ببخشد. او در 26 سالگی موفق به عبور از رکورد 50 گل ملی شده در حالی که رونالدو در 29 سالگی بود که توانست پنجاهمین گل ملی خود را بزند. این به معنای آن است که لوکاکو حتی توانایی عبور از رکورد احتمالی کریس رونالدو را هم دارد و در این صورت ممکن است تا چند سال آینده، علی دایی رتبه اول خود را در میان رکوردداران گل‌های ملی از دست بدهد و تا رده سوم هم سقوط کند. البته در حال حاضر مهم‌ترین تهدید رکورد دایی، رونالدو است. او با تیم ملی پرتغال در دو سال آینده بازی‌های آسان زیادی در پیش دارد و احتمالا به زودی رکورد دایی را خواهد شکست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر