jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۳۲۸۹۶   ۲۲ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۹:۲۵

اگر گمان می کنید کریستیانو رونالدو تنها فردی است که رکورد ملی علی دایی را تهدید می کند باید بدانید یک بازیکن دیگر هم می تواند این کار را انجام بدهد.

تهدید جدید برای علی دایی!

به گزارش جام جم آنلاین ، روملو لوکاکو ستاره تیم ملی فوتبال بلژیک که در اینترمیلان بازی می کند هنوز 26 ساله نشده اما تعداد گل های ملی خود را به عدد 51 رسانده است. با توجه به سن کمی که دارد پیش بینی می شود بتواند رکورد ملی های خود را بهبود ببخشد. او در 26 سالگی موفق به عبور از رکورد 50 گل ملی شده در حالی که رونالدو در 29 سالگی بود که توانست پنجاهمین گل ملی خود را بزند. این به معنای آن است که لوکاکو حتی توانایی عبور از رکورد احتمالی کریس رونالدو را هم دارد و در این صورت ممکن است تا چند سال آینده، علی دایی رتبه اول خود را در میان رکوردداران گل‌های ملی از دست بدهد و تا رده سوم هم سقوط کند. البته در حال حاضر مهم‌ترین تهدید رکورد دایی، رونالدو است. او با تیم ملی پرتغال در دو سال آینده بازی‌های آسان زیادی در پیش دارد و احتمالا به زودی رکورد دایی را خواهد شکست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر