jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۳۲۸۹۶ ۲۲ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۹:۲۵

اگر گمان می کنید کریستیانو رونالدو تنها فردی است که رکورد ملی علی دایی را تهدید می کند باید بدانید یک بازیکن دیگر هم می تواند این کار را انجام بدهد.

تهدید جدید برای علی دایی!

به گزارش جام جم آنلاین ، روملو لوکاکو ستاره تیم ملی فوتبال بلژیک که در اینترمیلان بازی می کند هنوز 26 ساله نشده اما تعداد گل های ملی خود را به عدد 51 رسانده است. با توجه به سن کمی که دارد پیش بینی می شود بتواند رکورد ملی های خود را بهبود ببخشد. او در 26 سالگی موفق به عبور از رکورد 50 گل ملی شده در حالی که رونالدو در 29 سالگی بود که توانست پنجاهمین گل ملی خود را بزند. این به معنای آن است که لوکاکو حتی توانایی عبور از رکورد احتمالی کریس رونالدو را هم دارد و در این صورت ممکن است تا چند سال آینده، علی دایی رتبه اول خود را در میان رکوردداران گل‌های ملی از دست بدهد و تا رده سوم هم سقوط کند. البته در حال حاضر مهم‌ترین تهدید رکورد دایی، رونالدو است. او با تیم ملی پرتغال در دو سال آینده بازی‌های آسان زیادی در پیش دارد و احتمالا به زودی رکورد دایی را خواهد شکست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر