jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۲۷۶۸   ۲۱ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

از آن دسته بازیگرانی است که نه از نقش‌های متفاوت می‌ترسد و نه از گریم شدن. می‌تواند نقش‌هایی دور از هم را هم انتخاب کرده و در همه‌شان نسبتا بدرخشد و از پس کار برآید.

وقتی می‌شود نقی معمولی پایتخت و از دریچه تلویزیون به خانه‌های مردم می‌رود، آنقدر خوب از پس نقش برمی‌آید که می‌شود باور کرد او اصالتا مازندرانی است. فرهنگ این منطقه را می‌شناسد و می‌تواند کاملا قابل باور به نظر برسد و مخاطب را با خود همراه کند.
وقتی بازی در نقش راننده تاکسی فیلم فراری ساخته موفق رضا داوودنژاد را هم می‌پذیرد نقشی قابل باور و جدی را ایفا می‌کند، مردی مهربان و ساده که تمام تلاش خود را برای تغییر مسیر دخترک داستان به کار می‌بندد و تا پایان ماجرا را مثل یک مرد واقعی پیش می‌رود.
می‌شود درباره محسن تنابنده مثال‌های متفاوت و فراوانی را کنار هم گذاشت.
بازی در قالب طنز و جدی، در فیلمنامه‌هایی با داستان تلخ یا شیرین، او از پس همه این نقش‌ها برمی‌آید و بازی قابل قبولی ارائه می‌کند.
این بازیگر اکنون با بازی خوبش در فیلم «شکستن همزمان بیست استخوان» ساخته جمشید محمودی روی پرده سینماهاست، در این فیلم هم نقش مردی افغانستانی را بازی می‌کند که اتفاق دشوار و عجیبی را پشت سر می‌گذارد و تمام تلخی نقشی که ایفا کرده را به مخاطب منتقل می‌کند.
طبق تازه‌ترین اخبار منتشر شده او قصد دارد در نقش یک قاتل عنکبوتی در فیلم سینمایی «عنکبوت» ایفای نقش کند. آن‌طور که خبرگزاری ایسنا نوشته، عنکبوت دومین ساخته ابراهیم ایرج زاد و به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی است که در گروه اکنون در حال فیلمبرداری آن هستند.
این اثر که فیلمنامه‌اش را اکتای براهنی نوشته روایت زندگی مردی است که قصد دارد ریشه فساد را خشک کند و در حقیقت آسیب‌شناسی و نقد نگاه تند است. نقش این مرد را هم طبعا تنابنده بازی کرده و به احتمال زیاد می‌تواند از این قاتل عنکبوتی هم چهره‌ای قابل باور به ما ارائه کند.
این فیلم برای نمایش در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر آماده خواهد شد و در آن ساره بیات، ماهور الوند، شیرین یزدان‌بخش، فرید سجادی‌حسینی و چهره‌های دیگری بازی می‌کنند. محمدصادق رنج‌کشان هم به عنوان جانشین تهیه‌کننده و سرمایه‌گذار در فیلم «عنکبوت» حضور دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

کف مطالبات ایران

کف مطالبات ایران

آمریکا برای بازگشت به برجام باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند چرا که بدون لغو تحریم‌ها بازگشت معنایی ندارد، همان‌طور که رهبری تاکید داشتند ابتدا همه تحریم‌ها لغو شده و پس از آن باید خواستار بازگشت به برجام باشند.

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

تجربه گذشته نشان داده هرگاه جمهوری‌ اسلامی ایران در مقابل آمریکا دچار ضعف و تردید شده آنها به بدترین شکل علیه ایران رفتار کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر