jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۲۷۶۰ ۲۱ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

کیانو ریوز که ماه قبل قرارداد بازی در چهارمین قسمت «ماتریکس» را امضا کرد، از هیجانش برای حضور دوباره در نقش شخصیت نئو حرف می‌زند.

او می‌گوید: «به‌شدت هیجان‌زده‌ام و برای بازی در این نقش لحظه‌شماری می‌کنم. نقش و فیلم باشکوهی است. باید قسمت چهارم آن ساخته شود. می‌دانستم که این اتفاق می‌افتد.» با این حال، ریوز هیچ توضیحی درباره داستان قسمت جدید ارائه نمی‌کند. تلاش خبرنگاران برای کسب اخبار درباره فیلم، راه به جایی نبرده است. برای همین، هیچ اطلاعی از جزئیات کار در دست نیست. البته کری آن موس هم دوباره در نقش ترینیتی در فیلم بازی خواهد کرد. لانا واچوسکی برای کارگردانی قسمت تازه، دوباره پشت دوربین فیلمبرداری قرار خواهد گرفت. این بار خواهرش لیلی در کنار او نخواهد بود. شرکت برادران وارنر این اکشن علمی - تخیلی آینده‌نگرانه را اوایل سال جدید میلادی کلید می‌زند. تاریخ اکران عمومی فیلم هنوز مشخص نشده است./ ورایتی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر