jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۱۴۵۴ ۱۱ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

رابرت رودریگوئز فیلمساز آمریکای لاتینی‌تبار هالیوود، برای شبکه اپل یک مجموعه انگلیسی‌زبان کارگردانی می‌کند. این درام پرتنش با نام «ال گاتو نگرو» جلوی دوربین می‌رود و دیگو بونتا، بازیگر مطرح مکزیکی نقش اصلی آن را بازی خواهد کرد. فیلمنامه این اکشن ماجراجویانه که حال و هوایی ابرقهرمانانه دارد، با نگاهی به داستان مصوری نوشته می‌شود که خود رودریگوئز خالق آن است.

خط اصلی داستان درباره دو قهرمان خستگی‌ناپذیر است که در جنوب شهر تگزاس به مقابله با عوامل جنایتکار و خبیث می‌پردازند. نقش دومین قهرمان ماجرا را خود رودریگوئز بازی می‌کند. واحد تلویزیونی کمپانی مترو گلدوین مه یر هم ار تهیه‌کنندگان مجموعه است. ال گاتو نگرو قرار است به نمایش فرهنگ رنگین‌پوستانی بپردازد که در آمریکا کار و زندگی می‌کنند. هنوز زمانی برای شروع کار تولید مجموعه تعیین نشده است./ کولیدر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر