jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۱۱۲۳ ۱۰ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

# مترو _ توسعه
حاجی از تهران:
سرعت ساخت و ساز خطوط مترو با توجه به افزایش هر ساله مسافران، بسیار کم است و انتظار می‌رود با یاری دولت، پروژه‌های ساخت خطوط مترو افزایش پیدا کند.

# خودرو _ سرنشین
نصیری از کرج:
تک سرنشین بودن خودروهای اتوبان تهران - کرج علت اصلی ترافیک این اتوبان است و امیدوارم با توسعه حمل و نقل عمومی و ارزان قیمت، استفاده از خودرو کاهش پیدا کند.

# وعده _ مسکن
ساکت از تهران:
بعد از وعده دولت راجع به ساخت مسکن ملی، هیچ خبر و دعوتنامه‌ای برای متقاضیان مسکن صادر نشده است و به نظر می‌رسد این وعده نیز مانند مسکن اجتماعی رو به فراموشی رود.

# بلوار _ خاموش
خضری از تهران:
بلوار هجرت واقع در منطقه 14 تهران فاقد روشنایی است، شهرداری محترم رسیدگی کند.

# مدرسه _ تبعیض
سلیمانی از تهران:
بی‌توجهی دولت به مدارس دولتی باعث رشد مدارس خصوصی گران‌قیمت و همچنین کاهش کیفیت مدارس دولتی شده است، نتیجه آن نیز جداسازی اقشار ضعیف و مرفه جامعه و تبعیض بین آنان شده است.

# مالیات _ کارشناس
جعفری از تهران:
چرا اداره مالیات برای کسبه خرد و کاسبان محلی مالیات‌های سنگین وضع می‌کند؟ متاسفانه این مالیات‌ها بدون کارشناسی است و باعث ضرر و زیان این اقشار می‌‌شود.

# توانیاب _ شغل
حسن‌پور از ساری:
امیدوارم خدمات‌رسانی به افراد دچار معلولیت مانند مردم عادی افزایش پیدا کند و بازار کار نیز پذیرای این عزیزان باشد.

جوابیه

در پی درج پیامی در 2 مهر 1398 با عنوان «جاده تلو» روابط عمومی شهرداری منطقه 4 تهران با ارسال نمابری اعلام کرد: به‌دلیل خطرساز بودن و احتمال ریزش دیوار تقاطع رمپ بزرگراه شهید بابایی به خیابان تلو جنوب با هماهنگی سازمان فنی و مهندسی عمران شهرداری تهران مسیر فوق تا اطلاع ثانوی جهت ترمیم و تقویت مسدود شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر